30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Bezpečný rozestup  (Přečteno 2509 krát)

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Bezpečný rozestup
« kdy: 25 Ledna 2019, 13:15:29 »

https://tv.idnes.cz/domaci/bezpecna-vzdalenost-rozestupy-auta-ridici-risk-zivot.V190122_182540_idnestv_smls

tak tohle je gól do vlastní brány.
Doporučují rozestup 2 vteřiny. V čase 1:00 je vidět jízda policejního auta, které 2 vteřiny fakt nemá  ;D
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #1 kdy: 25 Ledna 2019, 13:48:44 »

Tak hlavne u vozidel pro "skryty" dohled je docela caste, ze se na ostatni lepi prave proto, aby je vyprovokovali k sviznejsi jizde a tim i k poruseni predpisu a moznosti si vydelat na svacinu.
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #2 kdy: 25 Ledna 2019, 13:52:38 »

Gól do vlastní brány to není, většina hýká blahem z dalších represí natolik, že přestupky orgánu nevidí. A i kdyby viděla, bude se řídit pravidlem, že co dělá orgán, musí být správné.
Co může pán, nemůže kmán.

Stejně jako voličům Babiše nevadí, že je estébák, jako voličům Zemana nevadí, že je lhář, tak běžným řidičům nevadí, že budou další represe, protože je to pro jejich dobro a vlastně se jich to vůbec netýká, protože oni zákony vždy dodržují. I kdyby bylo v zákoně, že mají nahlásit všechny židy v jejich sousedství...
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #3 kdy: 25 Ledna 2019, 14:13:46 »

Až začnou PČR auta úmyslně vjíždět do rozestupů tak, že vytvoří rozestup nelegální (aniž by za to mohl ten před nimi nebo ten za nimi), bude to chtít vyměnit palubní kamerku za takovou, co snímá dopředu i dozadu..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #4 kdy: 25 Ledna 2019, 14:17:47 »

Až začnou PČR auta úmyslně vjíždět do rozestupů tak, že vytvoří rozestup nelegální (aniž by za to mohl ten před nimi nebo ten za nimi), bude to chtít vyměnit palubní kamerku za takovou, co snímá dopředu i dozadu..
Neco podobného mne napadlo, jen s tím rozdílem že jsem se zamýšlel jak chtějí u někajých automatizovaných systémů dokazovat vinu. Které ze dvou aut vzdálenost nedodrželo? Pokud mi někdo po předjetí hupne rovnou před haubnu, nic s tím neudělám. (klasika když někdo předjíždí kam nevidí a pak se na poslední chvíli  rve do škvíry kam se nevejde)
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #5 kdy: 26 Ledna 2019, 08:11:30 »

No  jen by mne zajimalo jak to mam jako ridic zajistit .. Radar ani meric vzdalenosti v aute nemam.Takze to bude ve finale jen dalsi nastroj pro rybare s aplikaci mozkoveho mysleni.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Bezpečný rozestup
« Odpověď #6 kdy: 26 Ledna 2019, 15:15:12 »

Já tam třeba radar mám, takže v první řadě přijde fizl s tím, že mi musela svítit kontrolka a když ho pošlete do řiti, nic se nestane.
IP zaznamenána