30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] SPRDEL Lysá nad Labem  (Přečteno 9728 krát)

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #15 kdy: 05 Listopadu 2019, 09:39:15 »

Hm, to jsem prošvihl. Tak holt školné a příště (bude-li) budu bojovat.
Každopádně díky moc.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #16 kdy: 05 Listopadu 2019, 09:52:37 »

Kdy jste tenhle příkaz převzal? když ho 21/10 vypravovali, tak kdy vám ho pošta reálně doručila? Kdy jste si ho vyzvedl? O té doby se počítá lhůta na odpor... A odpor se píše jednoduše. Prostě do něj napíšete že proti příkazu č.j. xxxxx podáváte odpor. Pak vaše nacionále, a to je všechno....důvod odporu není nutný uvádět...
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #17 kdy: 05 Listopadu 2019, 09:53:54 »

a Hlinsko se řešilo hned vedle https://www.30kmh.cz/index.php?topic=8247.0
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #18 kdy: 05 Listopadu 2019, 09:58:42 »

Jj, to jsem četl, ovšem tam je postup s Helmutem a já zkusil dřívější odpověď, která kdysi fungovala..
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #19 kdy: 06 Listopadu 2019, 19:12:29 »

Tak jsem to teda včera poslal včetně žádosti o spis a info o smlouvách vztažených k tomu radaru a uvidím. Dnes to prý pošta doručila.
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #20 kdy: 13 Listopadu 2019, 14:09:07 »

Včera přišlo že soudruzi busou pokračovat v tzv. dokazování. Spis zatím neposlali ani dokumenty k provozování rychlostní pasti..
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #21 kdy: 06 Prosince 2019, 18:24:38 »

Zdravím.
Přišly mi smlouvy na radary a vypadá to že si to soudruzi lupiči v Hlinsku koupili a provozují sami. Firma dělá jen servis HW a SW. Takže tudy cesta nepovede..  :'(
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #22 kdy: 09 Prosince 2019, 09:08:23 »

Zdravím.
Přišly mi smlouvy na radary a vypadá to že si to soudruzi lupiči v Hlinsku koupili a provozují sami. Firma dělá jen servis HW a SW. Takže tudy cesta nepovede..  :'(
Neházejte flintu do žita. Komu patří HW je ganz egal. V Lysé Starém Vestci taky vlastní HW úsekovky, ale servis a nastavování a vyhodnocování provádí třetí strana. Mrkněte na https://www.mvcr.cz/clanek/upozorneni-pro-obce-ne-spravna-praxe-pri-pronajmu-radaru.aspx, hlavně nic neplatit a nechat to dotáhnout do odvolání.
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #23 kdy: 09 Prosince 2019, 11:35:45 »

To ano. Ale z těch smluv neplyne že by jim to provozoval někdo jiný. Jen že dodali HW+SW a školení + servis. Spíš to vyhlíží že si to provozují sami, vlastními lidmi.
Teda pokud mi něco "nezapoměli" poslat..
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #24 kdy: 09 Prosince 2019, 14:51:06 »

důležitá je forma úhrady za služby třetí strany - pokud je tam něco jako 150Kc za zaznamenany prestupek, tak je to pro vas dobre a tyka se toho to vyjadreni MV. Pokud tam je 20000,- mesicne (nebo jinou casovou period, bez vazby na pocet zaznamenanych/nahlasenych skutku/prestupku ) za provoz systemu, tak to hraje v jejich prospech.
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #25 kdy: 09 Prosince 2019, 19:04:43 »

Ještě jednou to projedu, ale myslím že tam nic takového není.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #26 kdy: 09 Prosince 2019, 20:18:33 »

Klidne sem ty smlouvy nahrajte. Pokud vam je urad dal tak jsou verejne. A vic oci vic vidi.
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #27 kdy: 10 Prosince 2019, 14:15:41 »

Uložil jsem to sem : https://uloz.to/file/yMIZx33xSNs0/smlouvy-radary-rar
Jestli něco čeho se dá chytit najdete, tak budu rád. Mě přijde že snad jen toho že tam píší o škodě způsobené nefunkčností.. ale nevím, no.
« Poslední změna: 10 Prosince 2019, 14:18:46 od FirkaJ »
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #28 kdy: 10 Prosince 2019, 18:35:42 »

Přečetl jsem celé a nic tam není, snad kromě 50tis. za rok jako servisní poplatek. Zaujala mě zmínka o stahovacím sloupu jsem našel tohle:
https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwjW0JbwyqvmAhVUnVwKHTkUAPsQFjABegQIBBAC&url=https%3A%2F%2Fsmlouvy.gov.cz%2Fsmlouva%2Fsoubor%2F4375374%2FNAB%25C3%258DDKA-RAMER10%2520P_Hranice_2.pdf&usg=AOvVaw3qcbobym7Jwz1dg4cNdVtu

Interesantní je náhled na soft Scarabeus.
IP zaznamenána

FirkaJ

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SPRDEL Lysá nad Labem
« Odpověď #29 kdy: 11 Prosince 2019, 10:44:32 »

Technicky je to zajímavé zařízení, ovšem to je asi tak vše co se o tom dá pozitivního říct.
Zdá se mi že už se ani nikdo nezabývá tím aby jeho nasazení nějak zaštiťoval údajným zvyšováním bezečnosti na silnicích. Což dělá pravý opak. Prostě to je jen další příjem obcí...
IP zaznamenána