30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidič nesmí .... zbytečným ponecháním motoru stojícího vozidla v chodu  (Přečteno 10889 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Já nevím proč vás rozhodí zrovna tohle.. je to jen jedna věc z repertoáru příslušníka který potřebuje čárku na prémie.. a nebo má komplex a potřebuje někoho poprudit..
..ovčana na tom uvaří, ale když se budete bránit tak nic nehrozí.

Nejde vo nějakou poslední opici, smutný je to, že režim se i do takovejch věcí vůbec montuje a té opici dává tudle pravomoc ke zneužití. Uhnije už reguluje vodu na splachování, za chvilku myslim budeme mít předpisy na to, jak srát a chcát. Ostatně palebná příprava už začala vonehdá s tím chcaním vsedě, univerzálních hajzlíkách (dyž už máme těch 90 pohlavorientací, ať není stavba hajzlíků moc drahá, asi) apod.

A tady se vonehdá na hajzlech objevily cedulky jak to správně používat (jako že nestát na míse a podobně). Hm, je fakt, že kdekdo mele pantem, jak tady nejsou, já ale můžu potvrdit, že doktorů a inženýrů tady přibývá (jako jo, jsou to koleje, ale je vidět, že je prostě uklízí všude može, tolik jich tu nebejvalo). Ale zase sem je viděl poprvý pracovat, dyž mi z vlastní iniciativy pošoupli regál skrz dveře. (Ne že bych to nezvlád, ale dyž už byli aktivní, tak to je pěkný.) Takže jako jo, můžu potvrdit, že existují, byť mám maličko dojem, že to je úkaz podobně vzácnej jako slušnej pracující cigán, no.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky