30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zabav svého úředníka  (Přečteno 19309 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #15 kdy: 18 Ledna 2019, 01:35:41 »

Tenhle člověk zabavuje svoje úředníky  ;D
https://www.facebook.com/CT24.cz/videos/518869745188192/
Přidáme se do ddos útoku? :D

Bohužel tady vidím, že bude tlak na další osekání zákona.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #16 kdy: 18 Ledna 2019, 08:47:49 »

Pan Valášek, také známý rýpal do úředníků podal svoje sdělení ke SO formou videa. Tohle mě nenapadlo.
https://www.facebook.com/rider.cz/videos/10213605713000739/

Až mě příště budou orgány prudit za nějou hloupost, tak jim hodlám poslat svoje vyjátřebí vytištěné termotiskárnou na několikametrovém nepřerušovaném pásu pokladního papíru. Jak ten založí do spisu, to už jest věcí uředníka.

IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #17 kdy: 18 Ledna 2019, 09:41:43 »

Nam odesel vcera jeden v praci (stohovatelne Cisco) ... co je s tema switchema?
Jeste nekomu?

No, přijde mi že ty internety nějak tento týden blázní. V pondělí mi v tom samém subnetu padl router. Nedával IP, na nic nereagoval, konzole nešla, topology update neposílal ani na příchozí nereagoval... ale routoval vesele dál podle tabulky před klinickou smrtí. :D Stačilo ho otočit. Skoro podezřívám nový FW, že obsahuje resource leak a po velmi dlouhém uptime to klekne...
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #18 kdy: 18 Ledna 2019, 21:20:18 »

Tak už to běhá zase. Přičinou výpadku swicthe byl přefiknutý trunkový kabel do routeru.  ::)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #19 kdy: 24 Ledna 2019, 00:34:10 »

Beztak zas nějaký to hliněný svinstvo žejo :x
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #20 kdy: 24 Ledna 2019, 08:22:25 »

Jestli myslíš jistou sortu obyvatel, tak ne. Tady je na vině moje osoba. Po poslední debordelizaci / odprachování jsem zapomněl z nepozornosti vrátit kabel do clipsů a přibouchl ho dvířkama racku. No a pak stačilo aby se o ten rack něco nebo někdo opřel, nebo chtěl dovřít pořádně dveře a kabel už to nedal.  ;D
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #21 kdy: 24 Ledna 2019, 08:53:52 »

Znova opakuju, beztak nějaký hliněný svinstvo. Měď v řádným provedení obvykle i tyhle vylomeniny přežije. Jenže kdo dneska používá měď v řádným provedení, první tři kritéria jsou cena (a že pak výpadek ve firmě stojí víc, než bedna kabelů i od Molexu? to je najednou v pohodě) a druhak většina ani nezná význam spojení „kontrola jakosti“ a tak je ani nenapadne prohlídnout, co to vlastně dostali. Protože tydle ojebávky dneska tvoří tak aspoň polovinu obratu patch cordů.

Každopádně některý ty exotičtější varianty provedení podání jsou docela kul. Pamatuju se jak tu byla nějaká tuším PS deska na které to bylo napsaný bůhvíčím, že nic jinýho nebylo k podání při ruce. To je poněkud extrém, ale takovej štoček z pokladní tiskárny je celkem zajímavej :D

Jak je to s dodáváním na datovejch nosičích, je to možný? Dyž prohlásim, že nemám tiskárnu a je to moc dlouhý na psaní v ruce (10 normostran bude tak 8 papírů z obou stran popsaných rukou), co to třeba dodat na disketách a každou z nich opatřit vlastnoručním podpisem? :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #22 kdy: 24 Ledna 2019, 09:44:20 »

To hliněné svinstvo se jmenuje CCA (copper-clad aluminium) a je to mor. Spoléhá se na skinefekt, že střídavina se drží u okraje vodiče na mědi a jádro může být hliník bo je lacinější a na mechanické vlastnosti sere pes.
Při pájení máte přesně jeden pokus (než ten měděný povlak difunduje do cínové slitiny) ; při krimpování to jakžtakž drží, dokud se o kabel nezavadí.. a nejhorší je, že jsem onehdá kupoval 20 metrů repro dvoulinky a nevšiml si, že místo mědi kupuju poměděný hliník s daleko vyšším ohmickým odporem, to jsem si tehdy chtěl nafackovat  :-X

Ad exotičtější varianty podání - mám zkušenost, že vypálené podání na DVD přijal správní orgán zcela bez zaváhání (matně pamatuju že to bylo Brno). Možná by stálo za to otestovat, jak by mi zasílali spis :D Ale nezapomenu, jak Kocourkova banda podávala odpor na asi dvoumetrové desce (OSB nebo polystyrén, to už nevím) napsané obrovským písmem štětcem a barvou a úřednice tam na to hleděla jak tele na nový vrata  ;D
EDIT: byla to polystyrenová deska 60x180cm a bylo to zplnomocnění v Kroměříži (tu, bohužel odkaz na fb vyžaduje login)
« Poslední změna: 24 Ledna 2019, 10:16:42 od dj-bobr »
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #23 kdy: 24 Ledna 2019, 09:52:42 »

Jo to je vono, tak to byli tamti idioti, jo? No každopádně to tuším fungovalo :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

morpeus

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #24 kdy: 12 Června 2019, 23:42:10 »

Chtěl jsem si dnes vygenerovat nějakou vatu do slohové práce pro plzeňské úředníky a zjistil jsem, že generátor již bohužel nefunguje. Je to dočasné, nebo byl projekt odstřelen?
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #25 kdy: 13 Června 2019, 06:05:39 »

Odstřelena byla doména. Podle logu tam moc lidí nelezlo a roční cena za doménu byla zvýšena na desetinásobek, tak jsem moc akutně náhradu neřešil, protože teď mám na krku státnice. Mohu poskytnout nějaký content zkrz SZ nebo email. Jaký rozsah chceš?
« Poslední změna: 13 Června 2019, 06:08:18 od Ftipalek »
IP zaznamenána

morpeus

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #26 kdy: 13 Června 2019, 11:56:00 »

Pokud by to bylo možné, ocenil bych třeba 100 stran generovaného textu. Uložil bych si ho a následně v případě potřeby použil vždy jen nějakou část. Když by sis našel chvilku, můžeš mi to poslat na morpeus@seznam.cz.   ;)
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #27 kdy: 14 Června 2019, 11:14:30 »

Byť jakémukoliv "škádlení" lenivých úředníků fandím, bojím se, že jak odvolací orgán, nebo správní soud tuto námitku odmítnou s tím, že se jednalo o účelovou obstrukci, skrytí.

Myslím si, že účinnější, a už to mám vymyšleno dávno, ale ještě jsem to nepoužil, je uvádět hodně citací, jak rozsudky, tak i z tisku, kdy to po pár stranách přestane toho úředníka bavit číst celé. Já navíc citace píšu kurzívou takže si jednoduše mohou přeskočit dále, a právě do druhé poloviny dlouhého dokumnetu, mezi suché citace bych tu DŮLEŽITOU věc vložil.

Tohle je už myslím mnohem hůře napadnutelné, neboť veškerý obsah citací se opravdu vztahuje na projednávanou věc.

To je můj názor.
« Poslední změna: 14 Června 2019, 11:23:17 od now »
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #28 kdy: 14 Června 2019, 11:21:42 »

Jinak já budu dnes odesílat Odvolání na Zlínský kraj. Mám tam 70 odvolacích bodů, kde přímo upozorňuji, že je třeba aby se s nimi odvolací orgán vypořádal a řádně je odůvodnil. 18 stran textu + 30 příloh.

MNoho z nás ovšem dělá tu chybu, že pokud používá Datovku, tak to jen vyexportuje do PDF a odešle. To je ŠPATNĚ! Z takového dokumentu se pak dá velice jednoduše kopírovat text a používat jej v textu odvolacího orgánu.

Já to vždy vytisknu, pak každou stranu podepíšu a naskenuju, a tam to už pak takto udělat nejde. Jedině použít OCR a i tak to vždy přečte s šílenýma chybama, takže to je nepoužitelné.

Holt bojovat s úředníky se musí všemi dostupnými a legálními prostředky. Ale myslím si, že na kraji ji z toho trefí šlak až si to přečte a začne plichtit své Rozhodnutí.
Pokud to přímo neshodí kraj, tak při tak rozsáhlém odvolání asi nejde neudělat chybu, na základě které by to správní soud neshodil. Byť by to byl zase místní Zlínský, zkušenost mám zatím jen se správním soudem v Praze proti MHMP a byl to WIN. Sice o prsa, ale i tak se to počítá!
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Zabav svého úředníka
« Odpověď #29 kdy: 14 Června 2019, 12:12:22 »

Pro majitele grafických a dtp programů doporučuju vyexportovat pdf, kde je viditelná část jako scan - tedy obrázek a pod/nad tím je vrstva průhledným písmem, kde je něco jiného.
V pdf je pak vidět text např. "radarový svazek" a při kopírování se zkopíruje např. "vanilková zmrzlina".

Při vhodném použití může ouřada nasekat fůru drobných, ale zásadních chyb.
IP zaznamenána