30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k zaplacení  (Přečteno 2069 krát)

dejv

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Výzva k zaplacení
« kdy: 18 Ledna 2019, 13:57:38 »

Zdravím ve spolek. Ohledně výzvy k zaplacení v Praze je obecně doporučováno NEřešit, což tak konám už asi 3-tím rokem. Za ty roky odhaduji na skoro 100výzev. Nikdy nic, zatím,  dalšího nepřišlo, asi nestíhají vůbec.  Občas přijde výzva z Neratovic a Mělníka. Po novém roce jsem si založil datovou schránku, a přišla první výzva. Předpokládám že mám postupovat stejně , jako doposud, nereagovat na výzvu ?  Děkuji.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení
« Odpověď #1 kdy: 18 Ledna 2019, 14:34:33 »

Jestli je to z úřadu kde ignorování fungovalo tak DS není důvod měnit taktiku.

Jen můžete po pořízení DS přestat vyzvedávat papírové úřední dopisy.. zejména ty s vhozením do schránky je lepší nevyzvednout a nechat po uplynutí lhůty vhodit do schránky.
U papírového dopisu s vrácením odesílateli je to ke zvážení.. zejména když nevíte čeho se to týká.
IP zaznamenána

dejv

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k zaplacení
« Odpověď #2 kdy: 20 Ledna 2019, 20:41:23 »

Děkuji za odpověd. Ano, z úřadu. Dopisy s vhozením do schránky jsem zásadně nevyzvedával.  Pouze jiné dopisy z úřadů, jsem bohužel musel na poštu. Hodná poštačka u nás mi dopisy nejdříve ukázala a já si vybral které chci převzít :-)    Po novém roce je více času, tak jsem se konečně dokopal k založení DS.
IP zaznamenána