30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stěžujete si na policisty? Plaťte  (Přečteno 5564 krát)

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Stěžujete si na policisty? Plaťte
« kdy: 25 Září 2014, 21:24:12 »

No vida. Nejen že svině vždy rozhodnou tak, že fízlové nic nespáchali a vše bylo v pořádku, ale už je asi nebaví ani lidem rozesílat tyto formální dopisy, tak Chovanec vymyslel, že stížnosti na fízly zpoplatní. K tomu mi tady chybí už jen blicí smajlík...

Lidé ročně pošlou inspekci bezpečnostních sborů přes dva tisíce stížností na policisty. Do budoucna by toto číslo ale mělo být nižší. Aspoň to plánuje ministr vnitra Milan Chovanec. Za každý podnět by se podle něj měl uhradit správní poplatek tisíc korun. Důvod? Obava, že budou mít problémy, prý vede policisty k tomu, že jsou málo sebevědomí a nedělají svou práci nadoraz.

"Lidé si je nahrávají na mobily, často si zkoušejí stěžovat... Inspekce by měla sloužit k tomu, aby od policie vymetla tu největší špínu. Jenže jsou lidé, kteří ročně spáchají i desítky přestupků a mají pak zábavu z toho, že podávají na policii stížnosti a inspekce to neustále řeší," prohlásil místopředseda ČSSD v rozhovoru pro HN. A dodal: "Když se prokáže, že stížnost byla oprávněná, poplatek se vrátí."

Já dodávám - už někdy někdo slyšel o stížnosti, kterou uznali jako oprávněnou? Kdo tuhle socbolševickou špínu volil, to vážně nepochopím...
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Stěžujete si na policisty? Plaťte
« Odpověď #1 kdy: 25 Září 2014, 21:34:17 »

Já dodávám - už někdy někdo slyšel o stížnosti, kterou uznali jako oprávněnou? Kdo tuhle socbolševickou špínu volil, to vážně nepochopím...

Já měl osobní zkušenost s oprávněnou stížností a hned třikrát, ale bylo to 10 - 15 let zpátky :)
Teď ty ku... drží při sobě a neuznávají ani zcela evidentní pochybení.

IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Stěžujete si na policisty? Plaťte
« Odpověď #2 kdy: 26 Září 2014, 11:47:46 »

Mně sice kdysi stížnost zamítli, protože se jednání policistů nepodařilo prokázat.  Zamítající plukovník si ale asi myslel o svých podřízených svoje a tak tam stálo, že v případě, že k tomu přece jen opravdu došlo, tak toho velmi lituje.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Stěžujete si na policisty? Plaťte
« Odpověď #3 kdy: 26 Září 2014, 12:52:19 »

Mně sice kdysi stížnost zamítli, protože se jednání policistů nepodařilo prokázat.  Zamítající plukovník si ale asi myslel o svých podřízených svoje a tak tam stálo, že v případě, že k tomu přece jen opravdu došlo, tak toho velmi lituje.

Tak ten je vtipnej :)

V překladu znamená: Bohužel se nepodařilo prokázat pochybení policistů, ale vím, že jsou to debilové co porušili zákon a tak se Vám za ně omlouvám  :P
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Stěžujete si na policisty? Plaťte
« Odpověď #4 kdy: 26 Září 2014, 17:18:49 »

zmrd. Chovanec alespoň co já vím se  k tomu dostal jak slepej k houslím, to že je to **** je vcelku zjevné v podstatě z každého projevu. To bych ale pokládal z jeho nejlepší vlastnost...  :)

(za * doplňte dle libosti)
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Stěžujete si na policisty? Plaťte
« Odpověď #5 kdy: 03 Října 2014, 09:35:51 »

Já dodávám - už někdy někdo slyšel o stížnosti, kterou uznali jako oprávněnou? Kdo tuhle socbolševickou špínu volil, to vážně nepochopím...

Já měl osobní zkušenost s oprávněnou stížností a hned třikrát, ale bylo to 10 - 15 let zpátky :)
Teď ty ku... drží při sobě a neuznávají ani zcela evidentní pochybení.

Jsem něco dohledával v akta X a našel jsem jednu starou oprávněnou stížnost :)
IP zaznamenána