30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zona Praha 3  (Přečteno 3805 krát)

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Zona Praha 3
« kdy: 13 Prosince 2018, 11:42:17 »

Ahoj vsichni, posledni dobou potrebuji pres noc parkovat v zone na p3 a protoze placene parkovani na fialove zone je nehorazne se.u na to a parkuju bud bez zaplaceni nebo na modre rezidencni kde je vzdy dost mista takze snad nikomu z mistnich misto nezabiram. A dotaz zni zda prosim nekdo nevite jak je to zhruba s frekvenci prujezdu eltodo auta standardni nehlavni polobocni ulici... Je to nekolikrat denne kazdou ulici kde je zona, nebo jednou denne, nebo neprojedou vsechny ulice kazdy den..? Dekuju
IP zaznamenána

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #1 kdy: 13 Prosince 2018, 22:23:47 »

A jeste prosim nevite zda jezdi podle nejakeho pevne daneho schematu ktery cas od casu meni nebo podle nejakeho (pseudo)nahodneho algoritmu nebo uplne nahodne?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #2 kdy: 13 Prosince 2018, 23:56:15 »

Obávám se, že zkušeností se zónami je zatím tak málo, že Vám nikdo fundovaně neporadí. Zkuste to dotazem podle 106 u úřadu městské části.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #3 kdy: 14 Prosince 2018, 04:27:30 »

Obávám se, že odpověď bude, že kontrolou je pověřeno ELTODO a že schema průjezdů je naschvál tajné.
Přijde mi to stejně naivní jako se 106kou ptát protidrogového kdy že bude příští zátah na drogové dealery.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #4 kdy: 14 Prosince 2018, 08:31:54 »

Mám informaci někdy z léta.. že záleží hodně na poloze ulice.. řidičům ELTODO se nechce jezdit do ulic kde by jim to přidělávalo práci.. pro ně je míň práce když trasa navazuje aby udělali kolečko a víc práce když musí někam zajíždět a pak se vracet stejnou cestou zpátky.

Ale pro úředníky to byl problém a chtěli aby ELTODO jezdilo všude.

Jak to od té doby pokračovalo nevím.
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #5 kdy: 07 Března 2019, 00:23:00 »

Dobrý večer gentlemani,
mám k dispozici přípisy o tom, jak MHMP a jistá městská část znají/neznají trasy vozidel Eltodo.
Překvapivě samozřejmě trasy neznají.
Skoro mi to zavání důkazní nouzí :-)
Dokumenty jsem pročistil, jsou to pro mne živé kauzy, tak nepotřebuji moc odkrývat karty...
« Poslední změna: 07 Března 2019, 00:25:17 od Berserk »
IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

Furyjeep

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Zona Praha 3
« Odpověď #6 kdy: 03 Dubna 2019, 20:18:07 »

Pro zajímavost soukromá statistika nachytaná z pár odpustků. Praha 1, Opletalova:

11:20 - leden
15:59 - leden
11:27 - prosinec
11:07 - leden
12:43 - prosinec
13:47 - prosinec
15:30 - prosinec
14:48 - říjen

Časové okno parkování 9-18


« Poslední změna: 04 Dubna 2019, 07:12:49 od Furyjeep »
IP zaznamenána