30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: funguje stále Totmut?  (Přečteno 4529 krát)

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
funguje stále Totmut?
« kdy: 29 Listopadu 2018, 12:16:14 »

Zdravím,

přišla mě výzva k placení odpustku za parkování. Zvažuji, že jako první vrstvu jim udám Totmuta. Je tato strategie stále funkční? U některých novějších příspěvků už bylo naznačeno, že Totmut je již úředníky překonán. Chápu správně, že pokud dám coby Totmuta reálné jméno, příjmení a datum narození skutečného rakouského nebožtíka a coby adresu náhodný bod v městě kde žil a spočinul, tak pošťák vrátí status zesnulý bez obtěžování pozůstalých?

Předem díky za odpovědi.

Hun
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #1 kdy: 29 Listopadu 2018, 13:39:05 »

Na náhodné adrese bude nekontaktní a ani pošta to nevyhodnotí, že to je Tothmudt a překlopí to na Sprdel. Mému neboztikovi převzal poštu trenér jeho sportovního klubu a úřad to měl za doručené. Jak to dopadlo nevím, odvolání stále hnije... Žádná reakce pošty, že je to neboztik se nekonala.
IP zaznamenána

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #2 kdy: 29 Listopadu 2018, 14:05:25 »

To je nemilé. Já žil v naivitě, že rakouský pošťák proaktivně prohrábne registr a že adresát již nežije zjistí i špatné adrese navzdory, to všechno pěkně čistě bez obtěžování pozůstalých.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #3 kdy: 29 Listopadu 2018, 14:19:15 »

To je nemilé. Já žil v naivitě, že rakouský pošťák proaktivně prohrábne registr a že adresát již nežije zjistí i špatné adrese navzdory, to všechno pěkně čistě bez obtěžování pozůstalých.
Podle mě pošta nemá jak to lustrovat bez skutečné adresy. Pan Martin Bormann z Obersalzbergu 1 může být jiná osoba než Martin Bormann z Obersalzbergu 2, tedy žádný trigger u druhého jmenovaného na poště není.

To co není na parte je na facebooku, googlu, linkedinu... Tothmudtova fotka na facebooku z firemni oslavy v IGFarben vas nasmeruje na pracovni vizitku, atd.
IP zaznamenána

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #4 kdy: 29 Listopadu 2018, 14:43:16 »

Skutečná adresa může znamenat skutečnou zarmoucenou rodinu zbytečně obtěžovanou českým úředníkem. To bych nerad.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #5 kdy: 29 Listopadu 2018, 15:03:19 »

Skutečná adresa může znamenat skutečnou zarmoucenou rodinu zbytečně obtěžovanou českým úředníkem. To bych nerad.
Ale jedině u skutečné adresy může podle mě zafungovat ta rakouská vychytávka, tedy by je obtěžovat neměli.
Na druhou stranu taková adresa do práce zajistí, že to nějaká sekretářka převezme a tím je vymalováno.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #6 kdy: 29 Listopadu 2018, 18:27:35 »

No - a co kdyz mel  pan Martin Bormann dorucovaci adresu u sveho kamarada Konrada (od ktereho si obcas pujcoval jeho auto)  v Cechach ci na Morave? Momentalne se tam nezdrzuje, je na nejaky cas zpet ve sve domovine, ale planuje se vratit. Dopis pro nej bude budto vhozen do schranky a nalezen ochotnym Konradem, nebo vracen uradu a Konradem bude nalezeno oznameni. V kazde pripade Konrad po zjisteni, ze si urad zada od Martina nejakou spolupraci, se s Martinem pokusi spojit a se zarmutkem zjisti, ze Martin zesnul. Oznami to uradu a ten si to muze overit v matrice Martinova domovskeho statu.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #7 kdy: 29 Listopadu 2018, 21:49:36 »

To je nějaké překombinované.
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #8 kdy: 29 Listopadu 2018, 22:10:46 »

To je nějaké překombinované.
To je zcela cisté a prosté. Doruceno kamkoli a uradu se oznami ta smutna zpráva. Akorat na to neni potreba zadny rakusak a rakouzka posta, ale libovolna realna mrtvola.

Rakouska posta s realnou adresou je elegantnejsi, proste odeslat jmeno a zapomenout, dal se zabavi jen kokot s razitkem bez interakce provozovatele.
IP zaznamenána

Kamiq

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 245
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #9 kdy: 30 Listopadu 2018, 06:31:07 »

A kde hledat vhodné mrtvoly? Na fcb?
IP zaznamenána
Upozornění administrátora: příspěvky tohoto uživatele jsou z valné části nesmyslné či nepravdivé.

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #10 kdy: 30 Listopadu 2018, 07:42:25 »

Na stránkách rakouských pohřebních služeb  ???
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #11 kdy: 30 Listopadu 2018, 09:20:26 »

To je nějaké překombinované.
To je zcela cisté a prosté. Doruceno kamkoli a uradu se oznami ta smutna zpráva. Akorat na to neni potreba zadny rakusak a rakouzka posta, ale libovolna realna mrtvola.

Rakouska posta s realnou adresou je elegantnejsi, proste odeslat jmeno a zapomenout, dal se zabavi jen kokot s razitkem bez interakce provozovatele.
ja mam rad veci pod kontrolou ;-)
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:funguje stále Totmut?
« Odpověď #12 kdy: 24 Prosince 2018, 11:52:36 »

Jednoho totomuta jsem udal, spolu s parte, rovnou při výzvě k bonzu řidiče a Mihalík (ředitel přestupků MHMP) mi k mojí námitce podjatosti napsal, že mi na Deatmuta neskočí, že důkazní břemeno, že řídil Deadmut je na mojí straně, protože oni to nemají jak prověřit, což je podle mě nesmysl, tak asi tak.
« Poslední změna: 24 Prosince 2018, 11:54:21 od Thom@s »
IP zaznamenána