30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 2x zastavení v úseku platnosti značky B28 "Zákaz zastavení" v rozmezí půlhodiny  (Přečteno 5956 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

..no chtěl jsem jen říct že MHMP těch odpustků posílá stovky tisíc.. z toho co jsem viděl tak přednostně řeší chlast a vysoké překročení rychlosti a možná jízdu na červenou.. kravina jako parkování obvykle vyhnije..
Jak jsem průzkumem bojem a rozhovorem s advokátem zjistil, tak každej tam parazit dělá primárně nějaký jiný typ/zdroj přestupků. Jedni dělají zadržené řidičáky, nižší patra dělají oznámení od MP a jejich působnosti se standardně neprolínají. Takže jsou to různé fronty, jen ta od MP je delší a dělají to tupější, ale početnější paraziti. (asi aby si navzájem rozuměli)

Jako takový zvrácený úl. Mladý trubec dole u česna kopíruje do zblbnutí šablony o parkování a úsekovkách, pak si dodělá bc a začne dělat zapeklitější zločiny a mgr už sedí na vyšší plástvi pod střechou a bere lidem řidičáky.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Číslo jednací mi zase přijde až neuvěřitelně vysoké. Mám tu dva odpustky za rychlost v tunelu Chloupice a Lochkov ze začátku roku 2018.

odpustek ze dne 16.01.2018 má číslo jednací 79XXX/2018
odpustek ze dne 30.01.2018 má číslo jednací 176XXX/2018
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Číkus:
Vaše čísla potvrzují ten můj výpočet že to rostlo asi o 7500 za den..

..ale na začátku 2018 toho bylo hodně..
v Praze se asi v říjnu 2017 něco rozbilo a nebo něco předělávali.. a pak všechno posílali na začátku 2018.. aspoň případy které jsem viděl tak na začátku 2018 se objevily odpustky nejdřív za září a říjen a pak další měsíce.

Ale kdo dal na mou radu a ignoroval to tak to vyhnilo a nic se neděje.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána