30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na piráty silnic si "posvítí" drony. Budou hlídat nejnebezpečnější silnice  (Přečteno 2748 krát)

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil

Co když ten dron spadne někomu na auto ?Co si myslíte o této metodě?

Co na auto?!? Co když spadne do nekuřácké hospody nebo - nedej Bože - dokonce na maminku s kočárkem? Konkrétně v Kosovu bude nejspíše jen otázkou času, než takový dron někdo jednoduše sestřelí.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jak sem psal už na D-F v diskusi, nakoupí za těžký prachy lítadýlka, který budou neustále někde kasírovat, takže až budou zase mít nutkání někoho pohonit, nebude žádný k dispozici a bude nutný zase někoho sestřelit, případně udělat z aut v provozu barikádičku…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Až jednou dron změří, dron sám vás zastaví a dron sám udělí pokutu...
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

Dron je preci automaticky prostredek bez obsluhy, zastavovat tedy vubec netreba.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Dron neni bez obsluhy? No ja chapu ze fizl je mentalne blizko postarsim typum procesoru, ale vydavat ho za automat mi prijde ponekud prehnane.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

To v pohode uhaji. "Pilot" pouze zajistuje, aby dron pri vykonu sve sluzby nespadnul. System zaznamenavajici a vyhodnocujici prestupky je na samotnem rizeni dronu naprosto nezavisly a funguje bez jakekoliv obsluhy ;)

Bohuzel je tady uz hromada pripadu, kdy urad zkousi automatizovany system bez obsluhy na radar v aute, ve kterem v tu chvili sedi policiste. Mozna se pletu, ale mam pocit, ze jsem tu zaznamenal uz i minimalne jeden pripad, kdy se zkouselo, ze radar drzeny v ruce byl nastaven na automaticky rezim, takze byl bez obsluhy. Realne je to vsechno samozrejme naprosta blbost, ale to vetsine lidem nebude branit v zaplaceni.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

Tak to skončí u NSS, protože já bych se tvrdě bil za to, že dron rozhodně bez obsluhy není.
IP zaznamenána