30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Zábor veřejnného prostranství  (Přečteno 13282 krát)

Klicky

  • Příspěvků: 39
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejnného prostranství
« Odpověď #30 kdy: 09 Března 2020, 14:44:13 »

Klicky> Pokud městapo SO předá krom nějaké té dokumentace přestupku i Vaší výpověď, je pravděpodobné, že se SO pokusí nejprve přestupek prokázat Vám a pokud se mu to nepodaří (z důvodu, že to nelze prokázat Vám, nikoli z důvodu, že se nejedná o přestupek), budou následně otravovat provozovatele. Ale čas běží.

mrkef> Pokud do toho nechceme tahat provozovatele, nemusí být návštěva městapa úplně zbytečná.

Koukám, že jsem se nepodělil o rozuzlení. Tak jen kdyby někdo měl v budoucnu podobný problém. Zašel jsem na SO k podání vysvětlení (omylem dříve než jsem měl termín takže jsem je překvapil). Po oznámení že jsem tam brzo jsem se zeptal jestli alespoň mohu nahlédnout do spisu. V podstatě tam byla jen fotka vozidla v parku a toť vše. Na to konto jsem ouřadovi oznámil, že nechápu proč mě předvolávají k podání vysvětlení když nevědí kdo tam to auto zaparkoval což ouřadu zaskočilo a nevybavuji si že bych dostal nějakou odpověď. Po prohlédnutí spisu jsem byl dotázán zdali chci něco k přestupku říci, odmítl jsem na základě článku 37 vypovídat, rozloučil se a odpochodoval.

Statutár nebyl za celou dobu otravován s ničím (alespoň se mi to nedoneslo) a já mám rok a půl po přestupku pořád klid, takže asi vše OK.

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Zábor veřejnného prostranství
« Odpověď #31 kdy: 09 Března 2020, 14:50:54 »

Gratulace!
IP zaznamenána