30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: resenipokut.cz  (Přečteno 48689 krát)

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #15 kdy: 05 Července 2014, 12:16:49 »

Pěkný rozsudky, oba se týkají resenipokut, respektive stejných lidí, no tak to je, oni prostě aktivně nezastupují a všechno se snaží dohnat až po odvolání, když je v některých případech už pozdě.

To vypadá jako by sázeli na některé případy, aby si udělali dobrou reklamu, ale moc jim to nevychází.

Ale třeba pak na fcb napíšou, že je to proto, že ho nezastupovali od začátku...

Nějak se vymluvit musí :)
IP zaznamenána

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #16 kdy: 01 Července 2015, 18:11:25 »

Zdravím, tak jak je to tedy s nimi?
Má cenu se obracet na jejich pomoc při překročení rychlosti o 50km/h na dálnici?
Prý když uhradím poplatek 17.000,- (protože jsem nebyl v době přestupku jejich klient) + roční pojistné 2799,- tak mi s tím pomůžou.

Ale nevím, jestli se jim dá věřit a posílat někomu jentak 17.000 se mi moc nechce.
Na jejich FB nejsou moc kladné příspěvky zrovna ke stejným problémům, jako mám já.

Případně neví někdo, kdo by mě z toho mohl nějakým způsobem dostat? O řidičák přijít nechci. Předvolání mi ještě nepřišlo.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #17 kdy: 01 Července 2015, 18:59:44 »

Má cenu se obracet na jejich pomoc ...

Případně neví někdo, kdo by mě z toho mohl nějakým způsobem dostat? O řidičák přijít nechci. Předvolání mi ještě nepřišlo.
Za téměř 20000 jistě seženeš slušného právníka. Někde jsem tady viděl i nějaké doporučení. Nechci bez vlastní zkušenosti nikoho zatracovat, ale resenipokut bych já osobně nikdy nezvolil.
Do doby než Ti něco písemně přijde se tady můžeš seznámit se základními postupy a pak se rozhodni jak budeš tu situaci řešit. I když zvolíš právníka, stejně je asi dobré si to tady pročíst a zjistit jaké jsou reálné možnosti.
Výhru Ti ovšem nikdo doopravdy nezaručí...
IP zaznamenána

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #18 kdy: 01 Července 2015, 23:15:00 »

Právě bych potřeboval nějaké doporučení na nějakého právníka. Na nic jsem zatím nenarazil.

Možnosti a postupy tu pročítám, ale je toho popravdě celkem moc, až mi jde hlava kolem :-)

Samozřejmě chápu, že ani slušný právník mi úspěch zaručit nemůže, ale chci pro to udělat maximum.
IP zaznamenána

cyp

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #19 kdy: 17 Září 2015, 18:00:57 »

Zdravím,
před rokem jsem využíval tuto službu a nechával jsem si u nich řešit případ překročení rychlosti o 39 km/h v Brně z března 2014 (změřen, zastaven, ztotožněn, vyfocen). Je to tedy více než rok od spáchání, čili by měl případ skončit v prekluzi. Za celou dobu mi přišlel od úřadu jen Příkaz, jako úplně první dopis a poté, v prosinci předvolání k ústnímu projednání (na konec ledna). Od té doby nic, tak jsem se chtěl zeptat, jestli a jak jde ověřit, zda je přestupek opravdu vyřešen. Z pročítání fóra jsem usoudil, že by to úřad stíhat neměl za ty dva měsíce, ale byl to můj první případ, takže jistota je jistota.
Díky
IP zaznamenána

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #20 kdy: 17 Září 2015, 18:31:39 »

Zdravím,
před rokem jsem využíval tuto službu a nechával jsem si u nich řešit případ překročení rychlosti o 39 km/h v Brně z března 2014 (změřen, zastaven, ztotožněn, vyfocen). Je to tedy více než rok od spáchání, čili by měl případ skončit v prekluzi. Za celou dobu mi přišlel od úřadu jen Příkaz, jako úplně první dopis a poté, v prosinci předvolání k ústnímu projednání (na konec ledna). Od té doby nic, tak jsem se chtěl zeptat, jestli a jak jde ověřit, zda je přestupek opravdu vyřešen. Z pročítání fóra jsem usoudil, že by to úřad stíhat neměl za ty dva měsíce, ale byl to můj první případ, takže jistota je jistota.
Díky

Vypis z karty ridice by mel stacit. Viz http://www.czechpoint.cz/web/?q=node/254
IP zaznamenána

cyp

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:resenipokut.cz
« Odpověď #21 kdy: 18 Září 2015, 07:54:40 »


Vypis z karty ridice by mel stacit. Viz http://www.czechpoint.cz/web/?q=node/254


To jsem tak nějak tušil, tak jsem si tam zašel a mám 0, takže pohoda. A jinak, do jaké doby by měl úřad body připsat?
IP zaznamenána