30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Autor Téma: Zákaz vjezdu - lesní silnice na moto - zastaven hajným  (Přečteno 5465 krát)

gumidos

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz vjezdu - lesní silnice na moto - zastaven hajným
« Odpověď #45 kdy: 08 Leden 2019, 11:23:41 »

Z protokolu plyne, že jste orgánovi vycházel poměrně dosti vstříc a vaše jednání bylo korektní. Pokud skutečně máte nahráno, že orgán sdělil, že si pozve svědka, protože odmítáte spolupracovat, poslal bych námitku podjatosti, kterou bych spatřoval v tom, že orgán si spolupráci představuje nejspíše tak, že se přiznáte i k vyvraždění Přemyslovců a je zjevně podjatý. Navíc je to nepřímý nátlak na poskytnutí výpovědi.  Přítomnost třetí osoby nebyla nijak vysvětlena a je nepřípustná a vnímal jste jí jako nátlak a donucovací postup vůči vaší osobě, ačkoliv jste se choval zcela korektně.
IP zaznamenána

Sudaler

• Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 08 Leden 2019, 11:29:05 »

Děkuji za odpovědi.
Konkrétně je na záznamu:
... úředník podkládá otázky.
Já ho upozorňuji, že jsem již řekl, že dále se k věci nebudu vyjadřovat. A nic dalšího ani nepodepíšu.
Ouřada říká: "Dobrá, takže já sem zavolám kolegu, který bude přítomen tomu, že budete podepisovat pouze něco".

Je vhodné spolu s námitkou z podjatosti poslat také část audiozáznamu, kde ouřada tvrdí, že není potřeba rejstřík?
Doslova říká: "Rejstřík není potřeba a zakládá se do spisu až po jeho uzavření".
Na to odpovídám: "Myslím, že správní řád v tomto pojednává jinak."
A ouřada: "My jsme tady dnes ohledně projednávání přestupku. Tyto záležitosti jsou na nadřízeném správním orgánu".

Případně bude vhodné k tomuto ještě podat stížnost vedoucímu odd.? :)

« Poslední změna: 08 Leden 2019, 11:44:04 od Sudaler »
IP zaznamenána

gumidos

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 08 Leden 2019, 13:23:03 »

V příkazu vidím celé vaše jméno a příjmení a v úředním záznamu zase příjmení myslivce. Blbě anonymizujete.
Pokud tedy v rozhovoru nezazněla poznámka o vaší "nespolupráci", tak proč to píšete? Přesto bych asi námitku vznesl - protože účastník s funkcí "kolega", který není oprávněnou úřední osobou a byl na vás zavolán bezdůvodně, ve vás mohl vzbudit pocit nátlaku. Nemáte žádnou povinnost vůbec něco podepisovat, natož pak vypovídat k věci to, co se líbí orgánovi.
Žádný audiozáznam nepřikládejte - pokud o něm ouřada neví, lehce může sklouznout do modu lhaní  a bude to bod pro vás.
IP zaznamenána

Sudaler

• Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 09 Leden 2019, 08:48:13 »

Děkuji za upozornění na anonymizaci. Opraveno a budu dávat lepší pozor.
Námitka podjatosti dnes podána.
Jinak již v polovině prosince podáno trestní oznámení na lesní stráž. Každým dnem čekám na dopis, jak to dopadlo. V případě, že pozitivně, očekávám, že to velmi znedůvěryhodní jeho osobu, jakožto svědka v mém přestupku.
IP zaznamenána

Sudaler

• Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 17 Leden 2019, 07:56:05 »

Dne 12. 12. 2018 jsem podal trestní oznámení státnímu zastupitelství, jak jsem již popisoval. Na konec oznámení jsem uvedl, že žádám, abych byl v souladu s § 128 odst. 2 trestního řádu do jednoho měsíce informován o učiněných opatřeních. 12. 1. 2019 byla sobota, takže i kdyby to nejpozději v pondělí 14. 1. 2019 odeslali, měl jsem to již dostat. Doposud však nepřišla žádná odpověď. Napadá Vás důvod, případně zda činit nějaké další kroky pro nečinnost státního zastupitelství?
IP zaznamenána

JM

• Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12 únor 2019, 08:24:00 »

Nějaký pokrok v tomto případě?
IP zaznamenána

Sudaler

• Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 13 únor 2019, 07:16:56 »

V prosinci podáno trestní oznámení na lesní stráž přímo na okresní státní zastupitelství. Celkem jsem se snažil doložit takové důkazy, aby to bylo neprůstřelné (např. aby nemohl říci, že se to stalo jinak atd.). Nyní to budou přesně 2 měsíce od podání TO a jelikož mě v této věci nikdo nevyrozuměl - byť jsem o to výslovně žádal, budu nyní pokračovat podnětem k opatření proti nečinnosti ke krajskému státnímu zastupitelství.

Co se týče přestupku, poslal jsem ihned den po ústním jednání námitku podjatosti podle zdejšího vzoru, kterou jsem o pár dalších bodů doplnil. Námitku jsem podal na příslušného úředníka, jeho nadřízeného a starostu, takže očekávám, že by měl rozhodnout krajský úřad, ale už to bude 3 neděle a opět se nic neděje. Námitku jsem poslal příslušnému úřadu, který se mnou přestupek řeší, nikoli krajskému úřadu.

Nakonec sem dám příslušně anonymizované trestní oznámení vč. toho, jak bylo vyřízeno atd., protože co jsem tak hledal na různých motorkářských fórech, není to jediný případ, kdy srnomrdi napadli motorkáře. Třeba posloužím jako inspirace ostatním.
IP zaznamenána