30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Informační radar není pouze informační, ale ....  (Přečteno 9423 krát)

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #15 kdy: 30 Listopadu 2020, 09:32:54 »

Nechte mě hádat. Jde o město na severu, kde umí stěhovat baráky.  ::)
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #16 kdy: 30 Listopadu 2020, 19:33:27 »

Nechte mě hádat. Jde o město na severu, kde umí stěhovat baráky.  ::)
Není, je to kousek od Brna.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #17 kdy: 30 Listopadu 2020, 19:48:12 »

Až sem budu postovat jejich odpověď na InfZ (která byla podána cca týden zpět), přejete si vycenzurovat jméno obce?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #18 kdy: 07 Prosince 2020, 21:45:23 »

Žádost byla odeslána emailem (s žádostí o odpověď emailem) v sobotu 21.11. Pokud budeme počítat lhůtu od pondělí, tedy 23.11, pak je dnes poslední den na jejich odpověď a stále nic nepřišlo.

Asi existuje scénář, že vydali zamítnutí, či vznesli žádost o úhradu a vypravili to poštou na mojí adresu (dnes). Zde si nejsem jistý (a možný by nějaký skutečně znalý člověk poradil), jestli musí případné odmítnutí/žádost o úhradu vypravit poštou, nebo emailem, když v žádosti o informace bylo jasně uvedeno, že si přeji odpověď emailem.

Zítra, nebo pozítří sepíši stížnost a mám takový ambiciózně obstrukční plán, který jim při nejmenším zamotá šišky ;D budu informovat..
« Poslední změna: 07 Prosince 2020, 22:00:05 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #19 kdy: 09 Prosince 2020, 20:01:43 »

Tak stížnost podána :) Teď píšu doplnění, zatím je to blábol, ale on to celkově bude hodně pokulhávající blábol.. ale alespoň se nebudou nudit.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #20 kdy: 10 Prosince 2020, 13:45:35 »

Tak dnes dokončen blábol. I já jako právní idiot vidím, jak moc to vše pokulhává (navrácení přeplatku, doplnění podání...). Na druhou stranu doplňuji, že sepisování jsem si velmi užil, takže in the end asi profit. Obávám se však, že pokud si to budou číst odborníci jako hh, kdo, nebo Číkus, tak si asi budou chtít vydloubnout oko lžičkou.. byli jste varováni  :)
« Poslední změna: 10 Prosince 2020, 13:54:00 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #21 kdy: 10 Prosince 2020, 18:18:09 »

2,5 hodiny po doplnění stížnosti emailem dorazilo:
  • omluva (ta byla v samotném emailu)
  • odpověď na původní žádost
  • 1 Kč přeplatek (vrácen na BÚ)

Tady je výseč odpovědi jinak esteticky poměrně hnusného dokumentu. Vše je tedy jinak :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #22 kdy: 10 Prosince 2020, 20:14:01 »

Dobrá práce, já jsem psal výrobci (http://www.dosipservis.cz/)2 emajly, ani na jeden neodpověděli. >:(
Požaduji:
1 Prohlášení o shodě
2 Revizní zprávu
3 Potvrzení z Elektrotechnického zkušebního ústavu
4 Českého telekomunikačního ústavu
5 Jaká obrazová data sbírají, a v jaké kvalitě?
6 Můžete poslat fotku, ze které bude patrné, v jaké kvalitě jsou záznamy pořizovány?
7 Jaký je přesný důvod, aby zařízení odesílalo obrazový materiál (pokud je odesílán)?
8 Jsou data, která obsahují měření nad limit nějak zvýrazněná?
9 Můžete zaslat náhled, screen, jak data vypadají?
10 Jaký typ objektivu a snímače zařízení obsahuje?
11 Na jakém principu zařízení měří rychlost?

Možná je to v podstatě nelegální zařízení.


IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #23 kdy: 11 Prosince 2020, 15:51:55 »

Už se mi do toho nechce šťourat, ale až budete komunikovat s tímto úřadem, nechcete se zeptat, jak byla tato stížnost/podání (která už musí být (elektronicky) podepsána) podepsána/o?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #24 kdy: 11 Prosince 2020, 21:00:04 »

Dobrá práce, já jsem psal výrobci (http://www.dosipservis.cz/) 2 emajly, ani na jeden neodpověděli. >:(
Požaduji:
...

Jestli to bylo formulované jako požadavek tak bych osobně někomu kdo není můj zákazník také ani neodpověděl. Tohle by se ale možná z nich dalo vytáhnout s troškou snahy a sociálního inženýrství. Prostě jednat jménem nějakého "města" které by mělo o takové zařízení zájem.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #25 kdy: 12 Prosince 2020, 20:26:52 »

Dobrá práce, já jsem psal výrobci (http://www.dosipservis.cz/) 2 emajly, ani na jeden neodpověděli. >:(
Požaduji:
...

Jestli to bylo formulované jako požadavek tak bych osobně někomu kdo není můj zákazník také ani neodpověděl. Tohle by se ale možná z nich dalo vytáhnout s troškou snahy a sociálního inženýrství. Prostě jednat jménem nějakého "města" které by mělo o takové zařízení zájem.
Nebo požádám přímo město. Někdo tady totiž lže, jak když tiskne.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Informační radar není pouze informační, ale ....
« Odpověď #26 kdy: 12 Prosince 2020, 22:04:40 »

Tak ideální by asi bylo mít 2 různé papíry, které jsou vzájemně v rozporu a pak to konfrontovat :D

Jinak firmu celkem chápu. Ona nemá důvod se s vámi bavit. Pokud do toho budete chtít dál jít, tak si můžete zkusit vyžádat právě nějaké technické specifikace přímo od města. Ti vás už tak snadno poslat do háje nemohou. Nevím, jak ta tabule přesně vypadá, ale můžete to nafotit, zakroužkovat jednotlivé části a pak se města ptát, k čemu slouží.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.