30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem  (Přečteno 10444 krát)

Deathmann

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« kdy: 05 Května 2014, 12:59:34 »

Dobrý den,
jsem tu nový a chtěl bych vás požádat o radu zda se s tím dá vůbec nědo dělat či ne.Za minulý rok jsem byl 6x pokutovaný za stejný čin formou lístečku za stěračem a na městské policii mě ukázali i fotku,kde bylo moje auto vyfocené jako důkaz spácháni činu.Jedná se o stání napůl v zákazu zastavení viz obrázek.

Obrázek je z google maps,auto to není moje(tohle na obrázku),ale očividně se tu takhle parkuje normálně,protože i takhle zaparkované auto ničemu nevadí.Chci mít auto na očích,jelikož se tady u nás celkem krade,ale už mě nebaví dávat někomu snadný pěníz místo toho,aby honili zloděje.Částky to nebyly velký,ale prostě 3 x 200, 2 x 400 a tuším jednou dokonce za 500 to už sem jim dal vydělat celkem dost.. Tento rok to zatím bylo jen jednou za 200..

Děkuji za jakékoli rady.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« Odpověď #1 kdy: 05 Května 2014, 13:20:39 »

1) lísteček za stěračem ignorujeme
2) v případě, že by z toho dělali správní řízení, tak hlásíme japonce
IP zaznamenána

Deathmann

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« Odpověď #2 kdy: 05 Května 2014, 13:24:17 »

A co když na mě pak vyrukujou s tou fotkou jakožto důkazem? Bylo tam vyfocené moje auto s lístěčkem za stěračem,byla vidět SPZtka i to,že stojím napůl v zákazu..
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« Odpověď #3 kdy: 05 Května 2014, 13:41:21 »

Lísteček ukradl procházející vágus, aby měl do čeho si ubalit cigáro. A až přijdou s vyfoceným autem, tak oznámím, že auto v uvedenou dobu nikdo neřídil (však ho mají vyfocené stojící bez řidiče). A kdyby se zeptali, kdo auto parkoval, tak oznámím řidiče ze země mimo schengen, která k nám nemá vízovou povinnost. Na to se hodí tento seznam: http://www.mzv.cz/jnp/cz/informace_pro_cizince/kratkodobe_vizum/seznam_statu_jejichz_obcane_nepodlehaji/index.html … a to včetně data narození. Pokud nevěříte vlastnímu palci, že to z něj vycucáte, tak http://www.fakenamegenerator.com/ pomůže. Nejlépe zemi, kde se nepíše latinkou, osvědčilo se Japonsko. Ukázal mi svůj řidičák, tak jsem mu to věřil a tyhle údaje jsem si opsal.
IP zaznamenána

Deathmann

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« Odpověď #4 kdy: 05 Května 2014, 13:52:38 »

Teda,to jsem nevěděl,že existuje takovýhle generátor se všímvšudy,děkuji za radu :)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Stání napůl v zákazu,lísteček za stěračem
« Odpověď #5 kdy: 05 Května 2014, 21:05:08 »

Také se nabízí možnost zajít na nejbližší FÚ, kde mají na veřejné vývěsce předvolání na nekontaktní firmy a vybrat si třeba nějakého ukrajince. Proč by mu našinec nesvěřil auto, když zde má platnou registraci a třeba jel pro barvu na nátěr balkonu.
IP zaznamenána