30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Boj proti mamataxi začíná  (Přečteno 6681 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #15 kdy: 21 Září 2018, 08:19:01 »

Mně přijde, že již generace, co vychovává dnešní děti je hloupá. ...

To říká každá předchozí generace o té následující už věky věků :)....to ale neznamená že to není pravda....
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #16 kdy: 21 Září 2018, 09:31:47 »

Já to říkám i o té mé a i té, která byla před mou:) Jenom já jsem letadlo:)
IP zaznamenána

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #17 kdy: 21 Září 2018, 12:55:03 »

Mně přijde, že již generace, co vychovává dnešní děti je hloupá.
To neni nic tajneho.

Jasně ona se doprava nezrychlila a nezhoustla za posledních 30 let tedy o generaci, a už vůbec se nezrychlil celkově životní styl, vzlášť ve velkých městech....:P A není to spíš stát co se z nás snaží udělat blbce předpisy na každou kravinu, na vše musí být lejstro atd... Minule jsem vážil aktovku synovi a bylo to 7kg na jeho cca 30...  Jo byl to extrém na začátku roku. Jinak chodí cca 2km do školy pěšky rádi , nemají s tím problém, protože jdou s kámošema. Ale i tak když můžu rád je zavezu, protože jim tím udělám radost a navíc je to pár chvil co můžu být s nimi.

A víte kdo tam nejvíc prasí před školou , cikáni orezlýma feldama a potom maloměštácké maminy v SUV BMW.  Ono i stíhat kroužky atd není žádná sranda. Ale to nic nemění na tom, že je učíme zdrávemu životnímu stylu , sportu a rozumu tak jak je v našich silách.

Já bych to nehrotil každá generace má svoje, to už je ten životní úděl
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #18 kdy: 21 Září 2018, 20:49:02 »

Snehulak, nevim o zadnym zivotnim udelu. Nekdo vi pri kolika stupnich se vari voda, nekdo zase vi jak na telefonu zahajit pres facebook skupinovou konverzaci. Nicmene pri psani toho komentare komentare jsem mel v hlave tento clanek .. https://thelastpsychiatrist.com/2008/10/the_dumbest_generation_is_only.html

Respektive obsah celého toho blogu s důrazem na tento článek. Narcismus, furt, stale, znova.

A víte kdo tam nejvíc prasí před školou , cikáni orezlýma feldama a potom maloměštácké maminy v SUV BMW.
Jak vypadá prasení? A co zakážeme dřív, cikány, orezlé feldy nebo SUV BMW? Deti sou na chodniku nebo ve skolce, takze pokud se neprasi na chodniku, je to prales jako vsude jinde na silnici. Neprijde mi to pred skolkama nijak jiny nez jinde. Teda jo, obcas stoji na prechodu MP s vestou kolem pasu. Furt teda nevim proc tam je, ale asi to neni uplne blby, protoze deti necumi a ridici davaj vetsi pozor, vlastne proc ne.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #19 kdy: 21 Září 2018, 21:12:58 »

Prasí tak, že stojí půlkou auta na chodníku kde chodí děti do školy, místo aby zajeli 100m na parkovací místo. Tím to celé znepřehledňují a zvyšují nebezpečí pro ty děti.Zkrátka bezohlední jedinci. Jinak do politické diskuze se pouštět nechci , ani nechci zakazovat cikány ani bmw :D Jen jsem empiricky zjistil, že nejvíc tam stojí tyto dvě skupiny lidí .
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #20 kdy: 21 Září 2018, 21:40:56 »

Ja kazdy rano jezdim kolem skolky (pac ji mam asi 50m od baraku) a pri spicce (asi pred 8 hodinou) je tam chaos, s tim souhlasim. Ale projet se tam da a detem, ani ridicum nejak auta castecne na chodniku nevadi. A to na casti silnice je takovy kovovy zabradli, takze deti i rodice se do skolky dostavaji chuzi po vozovce (jelikoz s tou 7mi kilovou taskou to prolejzat taknejak nejde - je tam skolka a z druhe strany skola). Problem tam jeste asi nikdy nenastal (krom toho ze tam pedofil znasilnil nejaky dite predminulej rok).

Rano tam stoji po stranach auta i pres prechod. :)

https://www.google.com/maps/@50.0654251,12.3726231,3a,75y,278.92h,78.44t/data=!3m5!1e1!3m3!1s54-iiBd9lzDaCqN4aMvF8A!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D54-iiBd9lzDaCqN4aMvF8A%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D274.0211%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100

Edit: tak je to dyl nez 2 roky .. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/259555/pedofil-19-znasilnil-v-chebu-skolaka-7-vytipoval-si-ho-pred-skolou.html
« Poslední změna: 21 Září 2018, 21:44:34 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #21 kdy: 21 Září 2018, 22:50:05 »

Muze mi nekdo sdelit obsah batohu kterej ma sedm kilo? :o  Ja do skoly nosil pouze ucebnice a sesity na predmety ktery ten den zrovna byly + penal a pripadne igelitku s hadrama na telocvik a to snad nemelo ani tri kila i s pitím na celý den v obyčejným látkovým batohu. A předpokládám že se dnes prodávaj odlehčený aktovky pro haranty.

Nebo je dnes každý den sběr papíru, plastových víček případně jinýho nesmyslu?
« Poslední změna: 21 Září 2018, 22:57:33 od t4455 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #22 kdy: 21 Září 2018, 22:55:27 »

Ucebnice, treba jazyky, tam je treba pracovni sesit, ucebnice, slovnik, sesity ... a ty jazyky mate min. 2. Tech 7kg neni vubec nerealny.

Me to taky na skole stvalo, tak jsem postupne dosel do faze ze jsem nosil jenom propisku a sesit, pak jenom propisku a papir. Pak jsem zjistil ze se nemusim tahat s propiskou kdyz si ji muzu pujcit. Pak jsem zjistil ze naco budu tahat sesit kdyz si muzu pujcit i ten papir. No a pak me z ty skoly konecne vyhodili.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #23 kdy: 21 Září 2018, 23:02:45 »

No já spíš myslím že většina je líná si večer připravit tašku a vyházet z ní věci na předměty který další den nebudou, alespoň v mým okolí to tak bylo.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #24 kdy: 22 Září 2018, 00:26:29 »

Aerolinky již používají kvůli hmotnosti namísto papíru tablety, snad to bude jednou i všude ve školách:) Tedy, už je, ale ne moc v těch našich.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #25 kdy: 22 Září 2018, 09:18:27 »

Papir asi nenahradi nic, myslim si ze by to vyresily na skolach zamykaci skrinky. My je meli na jedny skole a tenhle problem tam nebyl.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Boj proti mamataxi začíná
« Odpověď #26 kdy: 22 Září 2018, 09:50:57 »

My (tedy naši rodiče) jsme před 30 lety nechali ušít takové vaky, to se zavěsilo na lavici do toho Ačka a tam jsme si nechávali to, co nemělo smysl táhnout domů. Ale to byla jiná doba, třída byla jenom naše, asi se moc nekradlo. Na střední jsem pak měl jeden tlustej "sešit" na více předmětů. Ale stejně jsem tam toho moc nepsal, knihy jsem taky domů moc nenosil, asi proto jsem tam, kde jsem:)))
IP zaznamenána