30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech  (Přečteno 21578 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #1 kdy: 05 Září 2018, 10:48:54 »

Řešením by mohlo být - "položila jsem si tady na trávu ten ublemcanej papír od čokoládových sušenek s tím, že až budu odcházet, opatrně ho uchopím a odhodím do koše. Mezitím přijela ta parta pitomců a znemožnila mi dokončit plánovaný postup, přestože jsem jim to říkala."
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #2 kdy: 05 Září 2018, 12:34:40 »

"...Podle nich dívka popřela, že by obal odhodila. Strážníci jí proto chtěli na služebně pustit záznam z kamery, to ale odmítla. Strážníci dívce pohrozili, že pokud je na služebnu nedoprovodí, dopustí se přestupku neuposlechnutí úřední osoby..."

Opravdu ma mestapo pravomoc nutit nekoho jit na sluzebnu kvuli koukani na nake video? To se mi nejak nezda...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #3 kdy: 05 Září 2018, 13:27:18 »

Jinde jsem zase četl že nechtěla ukázat vopčanku tak jí táhli na služebnu kvůli ztotožnění.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #4 kdy: 05 Září 2018, 14:33:40 »

Mozne to je. Jenze jaka ironie, samo Mestapo Ostrov to melo na svem facebooku popsano presne tak jako v clanku na "aktualne" (je tam taky screenshot): vyzvali divku aby je nasledovala na fizlarnu ze ji tam promitnou video, a prave tohle divka odmitla. Nebylo tam napsano nic o tom, ze odmitla prokazat totoznost...
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #5 kdy: 05 Září 2018, 15:41:11 »

...Mestapo Ostrov to melo na svem facebooku popsano presne tak jako v clanku na "aktualne" ....
Tomu se říká důkaz Watsone....od samotného náčelníka
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #6 kdy: 05 Září 2018, 17:30:49 »

Uspořádáme si tam firemní team-building. Bude-li se k nám chtít někdo připojit, rozhodně mu nebudeme bránit. Interní pozvánka zní následovně:

Citace
Vážení kolegové,

možná jste už slyšeli o tom, že je v letošním roce poněkud sucho. Na firemní vodu jsme se kvůli tomu nedostali a letos už ani nedostaneme. Inspirován chrabrými činy ostrovských strážníků jsem se rozhodl jako náhradu uspořádat u příležitosti 226. výročí vyhlášení neblaze proslulé první francouzské republiky, a tedy zrodu tzv. novodobé evropské demokracie, výjezdní team-building, kterým bychom zároveň ocenili práci obecní policie. Program bude velice jednoduchý a vlastně poměrně podobný naší každodenní pracovní praxi: v rámci zlepšování firemní kultury a utužování interpersonálních vztahů bude jedna skupina dělat nepořádek (v tomto případě rozhazovat odpadky) a druhá skupina jej bude po té první uklízet.

Začátek: 22.9.2018, 14:00
Místo konání: Mírové nám., 363 01 Ostrov

S sebou si vezměte:
- odpadky (ideálně pouze plast a papír);
- pytel na odpadky;
- průkaz totožnosti;
- zubní kartáček a pastu, nebo právníka.

Pro ty, kdo nebudou vzati do vazby či rovnou uvrženi do ostrovského žaláře, bude na večer připraven program spočívající primárně v nestřídmé konsumaci alkoholických nápojů. Následující den pak můžeme vyzvednout ty, kdo budou propuštěni ze šatlavy, a případně navštívit kamarády umístěné v kládě či na pranýři na Mírovém náměstí.

Prosím o předběžné potvrzení účasti kvůli organisaci dopravy a zajištění noclehu, a to nejpozději do včerejška. V případě, že budete chtít s sebou vzít i nějaké rodinné příslušníky, neuvádějte žádné jejich osobní údaje a ani na místě samém je neoslovujte jménem (ani rodným či telefonním číslem), abychom se nedostali do rozporu s nařízením EU č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

V případě jakýchkoli dotazů jsem vám samozřejmě k disposici.

IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 190
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #7 kdy: 05 Září 2018, 19:56:03 »

To mi vyhovuje, bez OP jisteze, nemohl bych se ucastnit bez zajisteni predvedeni na mistni saskarnu s moznym trestnim jednanim zedniku a tedy pokusu je zbavit sebe sama teto funkce.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #8 kdy: 05 Září 2018, 20:00:56 »

Pozde fu, potvrzeni ucasti si mel poslat uz vcera. Ja to taky nestihl.  ???
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

hartom

  • Příspěvků: 112
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #9 kdy: 07 Září 2018, 16:22:59 »

https://video.aktualne.cz/dvtv/za-odhozeny-obal-pouta-divka-byla-drza-strazniky-nemame-na-o/r~774d0a68b20911e88782ac1f6b220ee8/

A velitel Městapa je podobnej šašek, občas mi chybělo už jen aby řekl zpropadená mládež a zlatý komunisti...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 020
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #10 kdy: 07 Září 2018, 16:47:34 »

To je ale zmrd ten starosta.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #11 kdy: 09 Září 2018, 08:53:30 »

Ja tedy nevim. Naprosto vetsinou plne sdilim vas nazor na uredniky a strazniky. Az na vyjymky je to neuzitecny odpad, ktery ma za ukol jen pridelavat problemy tam, kde nejsou.

Ale tady bych nejradsi vypraskal Drtinovou. Nechape podstatu problemu a presto mele jak zaseknuta deska. Starosta na videu nerekl nic spatneho, pouze se snazil, aby mu do ust nevkladala neco jineho nez chtel rict.

Duvodem k predvedeni na stanici nebylo odhozeni papirku. Duvodem bylo odmitnuti sdelit svou totoznost (to mohla udelat i ustne, doklad totoznosti predkladat netreba).

Muzeme se divit, ze mestska policie resila odhozeni papirku, ale kdyz uz to resila, tak to takhle musela udelat. Co mela delat? Kdyz potrebuji z nejakeho duvodu zjistit totoznost a dotycny odmitne, nemaji jinou moznost. Nebo snad mel straznik rict "jo aha, tak sorry, my zas pojedeme"? No, a co kdyz priste nekdo udela neco zavaznejsiho. Taky muze nesdelit svou totoznost?

Takze otazka mela znit "Opravdu mestka policie bezne resi odhozene papirky?" a nikoli "Opravdu za odhozeni papirku se vodi na sluzebnu v poutech?". Protoze za to ji v poutech neodvedli.

Straznik i urednik je az na vyjimky tvor hloupy, proto si vse nahrat, sdelit svou totoznost, poslat do spravniho a kouknout se na kamerovy zaznam. Vsadim se, ze po sedme vecer bude tak mizerny, ze jim vlastne vysvetlim, ze zadny papirek nebyl. A svedku tam budu mit taky dost, ze to nastrazili straznici.

A to by byly pak titlky "Straznici MP chteli hodit odhazovani odpadku na zevlujici mladez".
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #12 kdy: 09 Září 2018, 09:08:54 »

Duvodem k predvedeni na stanici nebylo odhozeni papirku. Duvodem bylo odmitnuti sdelit svou totoznost (to mohla udelat i ustne, doklad totoznosti predkladat netreba).

 :D tohle u nás nefunguje, každej fízl a zedník vám bude tvrdit že vopčanku musíte mít stále u sebe
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #13 kdy: 09 Září 2018, 10:04:08 »

Znám výjimku, ta mě pak vzala na služebnu, když mě nedohledal v systému na mobilu. A vlastně další, ten si to jenom zapsal a nic neověřoval. He a další, co mě pak ověřovali telefonicky na cizinecké policii.

Jinak souhlas s tím, že Drtinová si jela svou, důvody neznám a proto jsem to ani nedokoukal.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Dívka zahodila obal od sušenky, odvedli jsme ji v poutech
« Odpověď #14 kdy: 09 Září 2018, 11:04:20 »


 :D tohle u nás nefunguje, každej fízl a zedník vám bude tvrdit že vopčanku musíte mít stále u sebe

Na tohle ja mam prukaz jineho typu, ktery strazniky a policisty umlci bez problemu  :D Jine ministerstvo, jina pravidla...  ;D
IP zaznamenána