30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Více než opice, ale méně než člověk. Tak vnímají řidiči aut cyklisty, zjistili v  (Přečteno 1960 krát)

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 924
    • Zobrazit profil

Protestuji proti dehonestaci opic.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Metodika je ovšem dost zvláštní, testovaná skupina dostala mj. za úkol zařadit cyklistu na škále od opice resp. švába k člověku. Že ve výsledku vyšlo míň než člověk je vlastnost takto pojatého testu, ale co z toho pak ti šarlatáni dovozují zřejmě souvisí s tím, co chtěli, aby vyšlo...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Jestli by to nemělo být spíše takto :
Pokud často jezdíte autem po městě, tak jste se již pravděpodobně dostali do křížku s agresivním cyklistou, který se k vám choval bezohledně. Australští vědci našli vysvětlení, proč tomu tak je. Pro mnoho cyklistů totiž řidič vozidla znamená neživou věc, kterou považuje za méně hodnotnou než běžného jedince.
IP zaznamenána

zdesu

  • Příspěvků: 321
    • Zobrazit profil

Dal jsem to sem spíš pro pobavení, než jako vážnou věc. Mě by zajímalo kdo takové výzkumy financuje (i když tuším že Australský daňový poplatník).
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

https://navratdoreality.cz/simpanz-s-mobilem-7316.html
Řadím toho primáta vysoko nad řadu cyklounů.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil

U podobného tématu někdo velmi pěkně napsal, že vrchnosti jen vyhovuje, když se poddaní hádají mezi sebou. Tolik za mne k této diskusi.
IP zaznamenána