30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vyzva pod. vysvetleni MP -> Vyzva o vypalne -> Prikaz  (Přečteno 11179 krát)

Fogyn

• Zobrazit profil
Re:Vyzva pod. vysvetleni MP -> Vyzva o vypalne -> Prikaz
« Odpověď #30 kdy: 05 Září 2019, 10:45:58 »

Mohl bych nabídnout úvahu z jiného úhlu pohledu než se tu řešil..? Prosím o případnou korekci ze strany zkušenějších, pokud jsem úplně mimo tak o smazání. Zaujalo mě, že se zde v podstatě jedná o dva skutky, nesoucí znaky přestupku: 1.) parkování - z mého pohledu lze velmi dobře shodit - viz začátek kauzy - na tom, že se nejednalo o neoprávněné stání (protože bylo v době kdy je povoleno, na povoleném místě, ...) - tudíž nenese znaky přestupku a jako takové je nesprdelizovatelné. 2.) porušení jiné povinnosti - umístit parkovací kotouč. Ano, dejme tomu, že k tomuto přestupku došlo, ale toto jednání není sprdelizovatelné. Tudíž hrát to na "jiné porušení", ke kterému ale nemají obviněného. Za reakce děkuji :-)
IP zaznamenána

Yea

• Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15 Září 2019, 12:36:33 »

Mohl bych nabídnout úvahu z jiného úhlu pohledu než se tu řešil..? Prosím o případnou korekci ze strany zkušenějších, pokud jsem úplně mimo tak o smazání. Zaujalo mě, že se zde v podstatě jedná o dva skutky, nesoucí znaky přestupku: 1.) parkování - z mého pohledu lze velmi dobře shodit - viz začátek kauzy - na tom, že se nejednalo o neoprávněné stání (protože bylo v době kdy je povoleno, na povoleném místě, ...) - tudíž nenese znaky přestupku a jako takové je nesprdelizovatelné. 2.) porušení jiné povinnosti - umístit parkovací kotouč. Ano, dejme tomu, že k tomuto přestupku došlo, ale toto jednání není sprdelizovatelné. Tudíž hrát to na "jiné porušení", ke kterému ale nemají obviněného. Za reakce děkuji :-)

V tomto konrétním případě s tím již nic neudělám obecně jsem obojí hrál nejvíce na neprůkaznost, jak by to fungovalo popsaným způsobem si netroufám dedukovat, já sem pouze velká amatér zatím. Ale stejně: ad 1 jsem takto řešil + nepruklaznost dukazů že tam to auto vůbec stálo, SO1 ignoroval, SO2 neresil. ad 2 jsem řešil čistě na neprůkaznost toho, že tam kotouč nebyl, SO1 ignoroval, SO2 mi dal za pravdu a vratil k novému projednání.

SO1 je neskutečný ingorant, ten referent tam se chová stylem soudkyně Brožové, pro mě je naprsoto děsivé že takový člověk je státem zaměstnán a děsim se představy, že se někdy dostane k vyšší instanci než je SŘ.

----------------------

Každopádně jsem dnes vyzvedl předvolání které bylo doručeno také dnes fikcí. SO1 nařizuje ÚJ k 25.9.19 spolu s výslechem svědků - strážník. 25.9.19 je 1 rok a 14 dnů od vydání rozhodnutí SO1 vinen. Lze to nějak dále využít ve snaze dostat toho člověka z úřadu, nebo je to k ničemu a pouze zaslat info, že je to již nicotné a tím ukončuji veškerou komunikaci s nimi. Či ignorovat uplně? Stále bych to chtěl referentovi znepříjemnit jak jen to půjde, protože ten člověk je skutečně Brožová hadr.
IP zaznamenána

2M

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15 Září 2019, 13:05:08 »

Zaujalo mě, že se zde v podstatě jedná o dva skutky, nesoucí znaky přestupku: 1.) parkování - z mého pohledu lze velmi dobře shodit - viz začátek kauzy - na tom, že se nejednalo o neoprávněné stání (protože bylo v době kdy je povoleno, na povoleném místě, ...) - tudíž nenese znaky přestupku a jako takové je nesprdelizovatelné. 2.) porušení jiné povinnosti - umístit parkovací kotouč. Ano, dejme tomu, že k tomuto přestupku došlo, ale toto jednání není sprdelizovatelné. Tudíž hrát to na "jiné porušení", ke kterému ale nemají obviněného. Za reakce děkuji :-)

Ten argument asi neustojíte.. když na parkovišti s kotoučem nemáte kotouč tak parkujete neoprávněně..
myslím že jen prošlo že místo kotouče můžete i jiným způsobem vyznačit dobu příjezdu.

IP zaznamenána

opas

• hard core 30kmh.cz
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15 Září 2019, 14:52:01 »

Ještě projde, když třeba v 8 ráno nemá kotouč na parkovišti 7 - 19 max 2 hodiny, protože vyznačenou dobu parkování překročiti nemohl a tedy hledat kotouč nemá význam.
IP zaznamenána

kdo

• hard core 30kmh.cz
    • Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15 Září 2019, 18:08:40 »

Dostavil bych se na jednání, vše odkýval, nechal zaprotokolovat, že je po prekluzi, a důrazně požadoval náhradu nákladů na účast na jednání. Mohl byste se stát jedním z mála obviněných, kteří se náhrady domohli, neboť v daném případě už SO nemůže tvrdit, že jste řízení vyvolal svým protiprávním jednáním.
« Poslední změna: 15 Září 2019, 18:26:41 od kdo »
IP zaznamenána