30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Opětovný odklad rozhodnuti MÚ  (Přečteno 1846 krát)

skythelimit

  • Příspěvků: 87
    • Zobrazit profil
Opětovný odklad rozhodnuti MÚ
« kdy: 06 Července 2018, 22:24:54 »

Zdravim,

Potreboval bych poradit, dostal jsem od SO zakaz rizeni, podala se zaloba na kraj a zazadalo se o odklad rozhodnuti MÚ - bylo mi vyhoveno.

Kraj rozhodnul v muj neprospech, zacal mi platit zakaz a podala se kasacni stiznost, která se vyhrála, soud zrusil rozhodnuti krajskeho soudu a naridil nove jednani. Jaktoze logicky mi zase neplati ten odklad rozhodnuti - pokud se bude znovu projednavat ta spravni zaloba. Jsem z toho fakt spatnej, to bych byl radsi kdyby se ta kasacka nevyhrala. Nenapada Vas prosim nejaky zpusob jak obnovit ten odklad? Pokud si pamatuju tak kdyz se dava spravni zaloba, tak vpodstate "vzdycky" MU vyhovi odkladu, pokud se o nej zazada ne? Můžu o ten odklad zazadat znovu MU? Protoze vpodstate se vse vratilo tam, kdy se cekalo na rozhodnuti soudu a mohl jsem ridit...
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Opětovný odklad rozhodnuti MÚ
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2018, 13:22:34 »

Jen ze zvědavosti, proč hledáte odpověď tady a nezeptáte se advokáta, který vám podával tu kasační stížnost ?
IP zaznamenána