30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k úhradě z Maďarska  (Přečteno 5356 krát)

Ctihodný řidič

  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Výzva k úhradě z Maďarska
« kdy: 26 Ledna 2019, 20:41:37 »

Ahoj všichni milovníci měření rychlosti,
máte někdo zkušenost s výzvou k úhradě za rychlost od našich bratří z Maďarska? Přišla mi po roce výzva k zaplacení odpustku za rychlou jízdu a uvažuju, že ji "ztratím" protože přišla normálně do schránky jako obyčejné psaní.
Zkušenosti, názory, rady tipy, triky?
Díky moc :)
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #1 kdy: 26 Ledna 2019, 22:44:55 »

Zatím až na zcela marginální výjimky platí, že výzvy ze zahraničí je možno ignorovat.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #2 kdy: 27 Ledna 2019, 17:09:21 »

a především — pokud ani nebyla řádně doručena a převzata.  ;)
IP zaznamenána

milanhayabusa

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #3 kdy: 13 Září 2019, 15:16:00 »

Letošní osobní poznatek z Maďarska,23.7 jsem se služebním vozidlem překročil mimo obec povolenou rychlost,2.8 doručena výzva k zaplacení desátku kterou jsem následující týden zaplatil neboť dle záznamu z mé palubní kamery bylo dohledáno přesně místo kde ten stacionární šmejd je.Buďme ostražití.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #4 kdy: 13 Září 2019, 17:39:01 »

Letošní osobní poznatek z Maďarska,23.7 jsem se služebním vozidlem překročil mimo obec povolenou rychlost,2.8 doručena výzva k zaplacení desátku kterou jsem následující týden zaplatil neboť dle záznamu z mé palubní kamery bylo dohledáno přesně místo kde ten stacionární šmejd je.Buďme ostražití.

Máte-li na mysli ostražitost spočívající v tom, že obeslaný neopomene uhradit včas výpalné, pak nerozumím důvodům, které Vás vedly nejen k návštěvě tohoto fóra, ale hlavně k sepsání Vašeho inspirativního příspěvku.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #5 kdy: 13 Září 2019, 17:41:35 »

milanhayabusa:
Člověče vy máte ale neuvěřitelnou smůlu. Nejen, že omylem překročíte rychlost, ale ještě vás u toho vyfotí. Do toho omylem zaplatíte odpustek, omylem založíte registraci na fóru zabývající se NEplacením odpustků a ještě tu omylem necháte příspěvek hodný naprosté ovce, kterým se toto forum nepokrytě vysmívá... :-)
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #6 kdy: 21 Září 2019, 18:34:05 »

milanhayabusa:
Člověče vy máte ale neuvěřitelnou smůlu. Nejen, že omylem překročíte rychlost, ale ještě vás u toho vyfotí. Do toho omylem zaplatíte odpustek, omylem založíte registraci na fóru zabývající se NEplacením odpustků a ještě tu omylem necháte příspěvek hodný naprosté ovce, kterým se toto forum nepokrytě vysmívá... :-)

Jako já bych těm Maďarům zaplatil aspoň dvojnásobek, protože určitě s tím měli hodně práce a taky jeho jednání je určitě společensky velice nebezpečné, když to měří stacionární radar bez přímého zastavování.

Stydím se za to, že už asi 10 let dlužím Maďarům 40.000HUF, ale preavidelně si kupuju uherák a čabajky, takže jim ten svůj dluh postupně splácím!
IP zaznamenána

timberland

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k úhradě z Maďarska
« Odpověď #7 kdy: 08 Října 2019, 07:52:23 »

Zdravím všechny, mně včera přišel pozdrav z Maďarska, výzva k zaplacení, auto je na firmu a přišlo to doporučeně na adresu firmy, kde to převzala kolegyně co přebírá poštu. Takže mám asi smůlu a musím zaplati, že? Je to 30.000,- HUF. Překlad do češtiny je takový zoufalý...
IP zaznamenána