30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Radar hlásí 44 tisíc překročení rychlosti. Za jeden měsíc a v jedné ulici  (Přečteno 4632 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Vtipálek: Doplnil, že nejde o překročení o několik kilometrů v hodině, řada řidičů by při policejní kontrole rovnou přišla o řidičák.


A taky schází počet nehod a smrťáků, aby to šlo nějak hodnotit. Prostě klasika.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Vtipálek: Doplnil, že nejde o překročení o několik kilometrů v hodině, řada řidičů by při policejní kontrole rovnou přišla o řidičák.


A taky schází počet nehod a smrťáků, aby to šlo nějak hodnotit. Prostě klasika.

Prostě vytipovali ulici, kde se dá nejlíp rejžovat a prásknou tam úsekovku..... u nás na vsi úsekovka rok a půl, poptával jsem, kolik že tu bylo nehod se sražením chodce za 10 let: nula nula. Jen nějaký ťukanec do cyklisty bez vážnější újmy.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil

Jedna z nejbezpečnějších ulic v Opavě, na kterých je aspoň nějaký provoz. Proto řidči jezdí rychle.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Jenyk

  • Příspěvků: 684
    • Zobrazit profil

Dobré je přečíst si diskuzi. Ovce se probouzejí.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil

Zajimala by mne metodika mereni toho radaru - v te ulici je kratky usek u skoly s omezenim 30km/h Po-Pa, 7:00 - 17:00. Skoro bych se i vsadil, ze ten radar to meri 24x7. Aby to vyslo.
IP zaznamenána