30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: nudný příspěvek  (Přečteno 13349 krát)

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
nudný příspěvek
« kdy: 02 Srpna 2014, 10:04:00 »

Rád bych se také podělil o zkušebnost s MP Mníšek pod Brdy, kdy mě kousek za přejezdem změřili, údajně o více jak 20km/h v obci. Bylo to předposlední týden v únoru a stále mi nic nepřišlo. Kousek za měřením mě zastavili, takže mě zřejmě i "ztotožnili" a sami navrhli správní řízení, jelikož se dotyčný příslušník necítil oprávněný toto podezření z přestupku řešit na místě. Jako pečlivý student FSM a tohoto webu jsem kromě pozdravu nic jiného neřekl, ofotil si zápis a nepodepsal. Poté tam příslušník ještě dopsal, že jsem odmítl podepsat a bylo to. Stanoviště radaru nemám přímo vyfocené, ale byla to modrá fabie v protisměru a mám to celé na palubní kameře. Stále čekám, kdy budu moci v praxi vyzkoušet nastudovanou problematiku a stále nic. Už to bude půl roku.....
« Poslední změna: 02 Srpna 2014, 17:52:48 od signoflife »
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:nudný příspěvek
« Odpověď #1 kdy: 04 Srpna 2014, 11:07:18 »

Máš asi kliku. Zřejmě orgán zvážil důkazy, který nestály za nic a nechá to v klidu projít. Zas je to dobrá informace pro ostatní, že na místě by tě zkasírovali a přišili by ti 3 body a takhle to asi budeš mít v klidu.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:nudný příspěvek
« Odpověď #2 kdy: 12 Prosince 2014, 14:28:24 »

Zákon č. 553/1991 Sb., § 9, odst. 3:
Stejnokroje strážníků, označení motorových vozidel a dalších dopravních prostředků obecní policie musí obsahovat jednotné prvky.

Nedomnívám se, že měření pořízené neoznačenou modrou Fabií bylo pořízeno v souladu se zákonem, což oni vědí lépe než Vy.  ;)
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:nudný příspěvek
« Odpověď #3 kdy: 12 Prosince 2014, 19:05:49 »

Uprimne... pokud ma ten PaCh vsech pet pohromade ;D no dobra... pokud to neni z jeho pohledu prvne, tak je mu jasne, ze pro nej nekapne v tomto pripade ani koruna ani carka, pujde podat (sef ho zjebe za absenci v praci a temer jiste ho nachytate pri nejake lzi) svedeckou vypoved do spravniho rizeni, nakonec se "prestupek" stejne neprokaze...

jak bych to rekl... pet minut po Vas zastavil nekoho jineho, kdo zaplatil.
IP zaznamenána