30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Co teď? Došlo Oznámení o pokračování řízení o přestupku, provedení důkazů...  (Přečteno 2674 krát)

major

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil

Zdravim,
rad bych zde pozadal o radu, nemam s timto procesnim marastem prilis zkusenosti. 
Za spatne parkovani mi dorazila vyzva k uhrazeni pokuty jako provozovateli vozidla. Udal jsem ridice s trvalym pobytem v zahranici a pak se spustila nize uvedena korespondencni serie.
Rad bych se dozvedel, kdy a jak mam pripadne reagovat na Oznámení o pokračování řízení o přestupku, jak se ucinne branit proti pokute za parkovani, jaka mam prava a jake mam v tomto smyslu zvolit konkretni kroky.

V pouceni posledniho dopisu (c. 9) stoji: Odpovědnosti za přestupek se můžete zprostit v případě, že v době před porušením povinnosti řidiče nebo pravidel provozu na pozemních komunikacích Vám bylo předmětné vozidlo odcizeno nebo...

Znamena to snad, ze pokud urednikum sdelim, ze mi byl vuz odcizen, spachan s nim prestupek a nasledne mi byl vracen, aniz bych odcizeni hlasil na PCR, bude to duvodem ke zprosteni odpovednosti?

Predem moc dekuji za konstruktivni navrhy a odpovedi.


9. Oznámení o pokračování řízení o přestupku, provedení důkazů mimo ústní jednání
8. Odpor
7. Příkaz
6. Usnesení o odložení věci
5. Předvolání k podání vysvětlení
4. Odpověď na výzvu
3. Výzva k odstranění vad podání
2. Podání vysvětlení
1. Výzva k uhrazení určené částky
« Poslední změna: 13 Listopadu 2018, 01:15:24 od major »
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil

Mělo by to být něčím podložené, že byl vůz odcizen, jinak to bude správní orgán hodnotit jako účelové tvrzení.
Zvláště pokud jsi již sdělil řidiče, tak to bude značně nedůvěryhodné.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 008
    • Zobrazit profil

Když doložíte, že vůz byl opravdu ukraden a to například policejním protokolem.
IP zaznamenána