30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Idnes: Jak zakryt RZ - galerie  (Přečteno 4913 krát)

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« kdy: 07 Června 2018, 10:45:02 »

https://auto.idnes.cz/foto.aspx?c=A180605_181444_automoto_fdv

Diskuse tu probehla pred casem, tak jen prehled toho co zrejme pouziva.
Pokud si to na idnes nevyrobili ...
IP zaznamenána

sepp

  • Příspěvků: 173
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2018, 13:48:39 »

Obrázek č. 4 v galerii - "Praha ovšem tvrdí"... to je kouzelný ;)

A vůbec, už to, jak mají redaktůrci AgrofertBeobachteru jasno, že znečitelnění částí RZ mají na svědomí škudliví majitelé aut... Ani slůvko o tom, že provozovateli/řidiči musí být nejdříve prokázáno nějaké to zaviněné jednání... A kdo nese důkazní břemeno... Bych blil...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #2 kdy: 07 Června 2018, 14:45:38 »

Prostě a jednoduše "Strašení oveček"....
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #3 kdy: 07 Června 2018, 18:31:15 »

Problem spatruji v instalaci papirku na znacku, v pripade, kdy budu tvrdit, ze mi to tam nekdo nalepil a na zaznamu bude ridic, ktery vylezl z auta a cosi lepi na SPZ. Mozna to nainstalovat uz o ulici vedle :-).
IP zaznamenána

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #4 kdy: 07 Června 2018, 19:36:28 »

A nebo takhle -  viz. priloha
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #5 kdy: 07 Června 2018, 22:10:26 »

Problem spatruji v instalaci papirku na znacku, v pripade, kdy budu tvrdit, ze mi to tam nekdo nalepil a na zaznamu bude ridic, ktery vylezl z auta a cosi lepi na SPZ.
K tomu kdo vylezl z auta dle LZPS nehodlám vypovídat. Navíc z čeho že je ta osoba podezřelá ? Rozhodně to není nic co se týče silničního provozu.

Mozna to nainstalovat uz o ulici vedle..
K tomu kdo vylezl z auta dle LZPS nehodlám vypovídat, ale tím pádem je ta osoba podezřelá z hrdelního zločinu jízda bez nebo s pozměněnou SPZ....no a nedejbože aby Vás chytili při té jízdě...


IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #6 kdy: 07 Června 2018, 23:29:13 »

Udělá-li to jen někdo, vyplatí se jim zastavit a značku odkrýt (nevím, jestli to nedělají). Kdyby se ale rozhodlo takto odporovat více ovcí, systém by se mohl zadřít.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #7 kdy: 07 Června 2018, 23:31:04 »

Udělá-li to jen někdo, vyplatí se jim zastavit a značku odkrýt (nevím, jestli to nedělají). Kdyby se ale rozhodlo takto odporovat více ovcí, systém by se mohl zadřít.
Viděl jsem to auto v akci a rozhodně to nevypadalo, že by hodlali někde zastavit. To spíš nějaký pochůzkář...
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #8 kdy: 07 Června 2018, 23:40:05 »

Za jizdu se zakrytou spz je 5 az 10tis. a 0bodu. No a kdyz mne zakryje znacku Helmut (a ze jich na jednicce je!) tak to pujde sprdelizovat?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 893
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #9 kdy: 07 Června 2018, 23:41:33 »

Za jizdu se zakrytou spz je 5 az 10tis. a 0bodu. No a kdyz mne zakryje znacku Helmut (a ze jich na jednicce je!) tak to pujde sprdelizovat?
No tak zakryti značky sprdelizovat nelze, ale to nezaplacené stání už ano.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #10 kdy: 07 Června 2018, 23:47:08 »

By se hodilo, napsal-li by nejaky mistni zakryvac, jestli byla kamuflaz nekdy prolomena. Ale vzhledem k tomu jak to kamerovani fuguje bych o tom pochyboval. Zase jak znam mestapo tak budou casem obchazet a kontrolovat znacky, az se to vice proflakne.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #11 kdy: 08 Června 2018, 08:42:35 »

Pořád mi přijde nejefektivnější nechat udělat druhou spz, mít mangentický držák a ty značky přehodit za 5 sekund.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #12 kdy: 08 Června 2018, 09:06:49 »

Vozit si nahradni znacky v aute a na ulici s tim saskovat mi prijde docela hardcore reseni. Strcit javorovy list pod el. fofr pasku, ktera je pres SPZ si uz predstavit dovedu.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #13 kdy: 08 Června 2018, 09:13:26 »

Vozit si nahradni znacky v aute a na ulici s tim saskovat mi prijde docela hardcore reseni. Strcit javorovy list pod el. fofr pasku, ktera je pres SPZ si uz predstavit dovedu.

Tak já mám v autě schovaný krásný žlutý francouzský značky. Byly v kufru, když mi to auto dovezli. Jsem si oživil film "Jízda" .... "mám tu libový francouzský značky.... voni policajti už trochu znají to guten Tag ..... řeknete jen bon jour a pustí vás dál, je to prostě jako lepší krytina :-)
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Idnes: Jak zakryt RZ - galerie
« Odpověď #14 kdy: 08 Června 2018, 09:39:13 »

Problem spatruji v instalaci papirku na znacku, v pripade, kdy budu tvrdit, ze mi to tam nekdo nalepil a na zaznamu bude ridic, ktery vylezl z auta a cosi lepi na SPZ.

Budete tvrdit že jste tam nezaparkoval a kdo tam papírek nalepil..
..když by vytáhli video jak to tam lepí řidič.. tak to od řidiče nebylo pěkné, ale nejste práskač a tak se k tomu nebudete vyjadřovat.

Mozna to nainstalovat uz o ulici vedle :-).

To určitě ne.. se zakrytou značkou nesmíte jet.
IP zaznamenána