30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pěší zóna - policajti volaji majiteli auta??  (Přečteno 2357 krát)

Endoe

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Pěší zóna - policajti volaji majiteli auta??
« kdy: 05 Června 2018, 16:05:15 »

Ahoj teď jsem projel pěší zónou a zastavil na chodníku.  Pak volá tátovi , který byl zrovna v aute, že mě viděli na kameře  a, že má přijet zaplatit pokutu asi? Dá se to nějak řešit? Táta jim po telefonu řekl, že řídil syn, ale jméno  ne.  Za chvíli  mi bude volat mám nějak řešit? Nikdy jsem se s bengama nepřel... a je to jeste 36km od domů, okres můj  ale nechci jezdit řešit něco hodinu od domů. Ck by následovalo kdybych jim , řekl ze  po tel ni ..? Dekuju
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pěší zóna - policajti volaji majiteli auta??
« Odpověď #1 kdy: 05 Června 2018, 16:19:08 »

S policajty se nebavit.. pravidlo číslo 1.

Dá se jim asi říct.. to by mohl říct každý že je policie a po telefonu nic řešit nebudu.. jestli něco chtějí tak písemně.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pěší zóna - policajti volaji majiteli auta??
« Odpověď #2 kdy: 06 Června 2018, 02:07:33 »

Tak tohle jsem ještě nežral. Fízl volá (předpokládám) provozovateli, že ho vidí na kameře a že má přijet zaplatit pokutu. Fízla pošlete doprdele ještě než se představí (číslo často začíná 974 xxx xxx). Otci poraďte ať nezvedá telefon a když přijedou nebo něco pošlou (teda, policii ignorujte, až něco pošle úřad po tom co mu to policie předá), ať argumentuje ve smyslu "odmítám vypovídat ve smyslu článku 37 ZLPS, nashledanou".
« Poslední změna: 06 Června 2018, 02:11:32 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:Pěší zóna - policajti volaji majiteli auta??
« Odpověď #3 kdy: 08 Června 2018, 23:10:05 »

Jednou mi volal PČR z Pražské služebny a hovor byl normálně z Pražského čísla: +420 2xxxx. Později mi řekl, že dříve měli anonymní čísla, ale lidé jim to nebrali, tak teď mají normální.

Ale souhlasím s předřečníkama, když se s nimi po telefonu nechcete bavit, tak se s nimi nebavte a zavěste. Nedokáži si přestavit že by vám takové jednání šlo pak  k tíži.
IP zaznamenána