30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají  (Přečteno 9269 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #1 kdy: 04 Června 2018, 10:04:13 »

To by se jeden fakt posral.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #2 kdy: 04 Června 2018, 10:43:12 »

jsou tam i lepší zvonky.
Kdyby místo toho zajistili aby byly všude funkční chodníky.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 509
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #3 kdy: 04 Června 2018, 11:33:07 »

IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #5 kdy: 27 Června 2018, 09:36:52 »

Dobrou zprávou je, že tak polovina lidí tomu moc nefandí. Zřejmě vyježdění řidiči  :)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #6 kdy: 27 Června 2018, 09:41:05 »

Dobrou zprávou je, že tak polovina lidí tomu moc nefandí. Zřejmě vyježdění řidiči  :)
Ony tomu ovečky tleskají, dokud se jich to netýká, ale tahle rakovina se šíří po celé zemi, takže se to týká potenciálně 6ti milionu lidí. Nevím kolik z nich jezdí aktivně, ale tak aspoň dva tři miliony nasraní dřív nebo později budou.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #7 kdy: 27 Června 2018, 13:04:03 »

Ty ovečky jsou nejčastěji lidi, co jezdí minimálně, ne-li vůbec. Neprojeli si nebezpečná místa, nezažili krizovky a neprojeli třeba republiku či dopravní špičku ve větších městech.
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #8 kdy: 27 Června 2018, 13:17:33 »

To by chtělo poslat starostovi 106kou otázku: "Jak se tlačí na policii?"
Taky bych rád tlačil na policii  :x
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #9 kdy: 27 Června 2018, 13:57:38 »

Ty ovečky jsou nejčastěji lidi, co jezdí minimálně, ne-li vůbec. Neprojeli si nebezpečná místa, nezažili krizovky a neprojeli třeba republiku či dopravní špičku ve větších městech.
Ale s rozšiřováním té rakoviny se to týká mnohem více lidí. A jelikož jsou rychlostní pasti konstruované tak, aby co nejvíc vybrali, spadnou do toho i lidé, kteří jedou jen občas.
Třeba moje žena měla taky kecy ať jezdím podle předpisů a že se to má dodržovat, až do doby než jsme přišli ráno k autu a tam byla od opic cedulka, že parkujeme v protisměru. A to byl okamžik prozření. Pak jsem jí párkrát ukázal jak vypadá legální padesátka v noci na magistrále nebo jak vypadá třicítka z pohledu řidiče a už ví, která bije.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #10 kdy: 27 Června 2018, 16:01:11 »

Jan Novák

Tak to máte ještě rozumnou ženu, co ale lidi co neprozřou. Třeba můj známý, který už asi 5x vyplatil Židlochovice a stále mu nedošlo, že se jedná o tamější kasičku a na bezpečnost Taťána sere :D
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #11 kdy: 28 Června 2018, 11:15:53 »

Tak jelikož mě v horizontu 1 - 3 let čeká stěhování na Znojemsko, tak doufám, že v tu dobu bude Taťána ještě u moci. Mám teorii, jak Židlím a všeobecně SO napáchat vrásky na čele a vítr v pokladně.  ;D  ;D Co jsem četl §314 TZ snad nehrozí, ale kdo ví, kalibr Rychtecký by mi to možná vysvětlil jinak  ;D ;D ;D ;D
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #12 kdy: 29 Června 2018, 22:35:41 »

Tak jelikož mě v horizontu 1 - 3 let čeká stěhování na Znojemsko, tak doufám, že v tu dobu bude Taťána ještě u moci. Mám teorii, jak Židlím a všeobecně SO napáchat vrásky na čele a vítr v pokladně.  ;D  ;D Co jsem četl §314 TZ snad nehrozí, ale kdo ví, kalibr Rychtecký by mi to možná vysvětlil jinak  ;D ;D ;D ;D

No Židle jsou od Znojma celkem daleko:-)
Mám v Židlích teď rozjednáno, pokud máte něco co by se dalo použít tak naznačte :-.))) nebo mužete poslat i soukromou zpravu:-)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #13 kdy: 30 Června 2018, 07:55:35 »

Mám. Taťána mě zná už nazpaměť, takže když jsem přišel, nemusel jsem ani vytahovat občanku  :D

K vláknu - starosta nás náramně ujišťuje, že se nebude jednat o buzeraci, takže každou neděli bude zveřejnňováno na FB, kde budou měřit.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Znojmo opět ma další buzerační nastroj a tupci tleskají
« Odpověď #14 kdy: 02 Července 2018, 08:59:19 »

Mám. Taťána mě zná už nazpaměť, takže když jsem přišel, nemusel jsem ani vytahovat občanku  :D

K vláknu - starosta nás náramně ujišťuje, že se nebude jednat o buzeraci, takže každou neděli bude zveřejnňováno na FB, kde budou měřit.
Tím se třeba přikryje, že nebude v pudu sebezáchovy moc pokutovat místní, tak aby to nevypadalo divně. Kdo kouká na FB každé prdele přes kterou jede, jestli se tam měří?
IP zaznamenána