30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita  (Přečteno 9368 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #1 kdy: 23 Května 2018, 16:01:47 »

Předpokládám, že někoho napadlo to strčit na hlavní průtah městem. Sou šmejdi, jen sem čekal, kdy se tohle začně dít od Železnýho Brodu po Desnou, to nepotrvá dlouho a celej úsek bude jeden velkej úsekáč.  >:(. Předpokládám tu inspiraci Malou Skálou, kde podle informací to měsíčně pěkně sype.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #2 kdy: 23 Května 2018, 17:31:06 »

Zahltíme je životopisy? Já do toho jdu. Kámoš, co dělá personalistu pro jednu známou pracovní agenturu se nabídl, že mi připraví tak zmrdskej životopis a motivační dopis, že na něj dlouho nezapomenou. Třeba mě pak raději napíšou na bílou listinu. ;)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #3 kdy: 23 Května 2018, 18:56:47 »

Spíš jim všichni můžem napsat že nemáme zájem, aby s náma nepočítali, že na to nemáme žaludek apod...ale že děkujeme za oznámení a je slušnost reagovat když nám někdo něco oznamuje
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #4 kdy: 24 Května 2018, 08:53:52 »

Mám informace z kuloárů, že zatím nemají nikoho na pozici parazita do 10 platové třídy. Mám chuť napsat, že požaduji nástupní alespoň 60000,- brutto, stravenky, benefity, příspěvek na rekreaci a nekoncernový vůz vyšší střední třídy pro soukromé účely. To je dobrej kšeft.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #5 kdy: 24 Května 2018, 09:58:22 »

Beru to samý, jen ten vůz koncernový. :D
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #6 kdy: 24 Května 2018, 12:48:25 »

Asi si taky napíšu o nějakou pořádnou prdu, když se ekonomice tak daří.  ;D Jinak se není čemu divit, že nemůžou sehnat parazita, ono za ty prachy do toho nikdo nepujde a navíc mám informaci z jinýho kuloáru státní správy, že jim houfně ty víc nadaný utíkaj do soukromýho sektoru za prachama a údajně z neskutečnýho bordelu, kterej je vytvořenej těma níc nadanýma, který si vydržujou šéfíčci, aby je náhodou nepřeskočili ty víc nadaný a oni nemuseli makat a v klidu si to vyseděli až do důchodu. :-D Je dost možný, že se státní správa sama za čas vyeliminuje vlastní blbostí :-D
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #7 kdy: 24 Května 2018, 14:29:36 »

V Tanvaldě jsou 2 nebo 3 rozlezlé rodinné klany a mají obsazená teplá místečka na radnici, v radě města, zastupitelstvu a po všech možnejch odborech a zřejmě už nejsou schopni dosadit dalšího vhodného parazita z vlastních řad.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #8 kdy: 14 Června 2018, 08:48:34 »

Takže už se ví, kdo vyhrál konkurz na pozici parazita. No, já to nejsem ;D. Je to všem místním dobře známá policistka a je velmi zběhlá v rodném jazyce. Je to cca  rok zpátky, kdy po mě chtěla vypracovat posudek na jednoho zaměstnance a ve třech řádcích vytvořila tři hrubky. Tak jsem ji donutil, aby si hrubky opravila a poslala to znovu. Tak se máme nač těšit.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Desná montuje kasičku a Tanvald hledá parazita
« Odpověď #9 kdy: 14 Června 2018, 09:48:58 »

To je ale náhodička, že zrovna vyhrála výběrko, otázka je kolik lidí se krom pár kverulantů přihlásilo do výběrka :-D. No někde tam musej mít hnizdo, pač to není jinak možný. Předpokládám že to bude mít obrovskej potenciál se pobavit :-D
IP zaznamenána