30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řízení bez profesaku  (Přečteno 3134 krát)

Thomas8810

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Řízení bez profesaku
« kdy: 22 Května 2018, 12:29:16 »

Čau všichni. Měl bych dotaz. Momentálně si dodelavam profesak na "C". Potřeboval bych ale v práci řídit už teď. Otázka teda je, jaký je postih za řízení bez profesaku?
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řízení bez profesaku
« Odpověď #1 kdy: 22 Května 2018, 12:40:06 »

Otázka spíš je zda jste líný nebo neschopný to naťukat  do vyhledávače a zjistit si to, zabralo by vám to míň času než registrace zde a psaní tohoto dotazu.

Hrozí zákaz řízení
http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1e-3.html
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Řízení bez profesaku
« Odpověď #2 kdy: 22 Května 2018, 13:08:42 »

Jezdím bez profesáku s vozidly nad 3,5t pro neživnostenské účely pro vlastní potřebu. Jedná se převážně o občasné převozy prázdných vozidel, nových vozidel nebo odtahy na majákách. Mám to vždy ošetřené zápůjční smlouvou. Teoreticky bych mohl i jezdit v režimu out, ale nedělám to. Jednou mě prudila celní správa a nemohla s tím nic dělat. Pachouni taky jednou prudili sepsali to a možná  to ani nepředali,  nic se neděje ( SO už stejně nestihne ani zahájit). Prostě si jedu třeba do Hamburku pro housky a všem to může být fuk.  V cizině všichni policajti a BAGouni na náš pitomej profesák serou a auta na majákách neotravujou. Toť můj poznatek. Toto, ale nebude Váš případ.
IP zaznamenána