30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: "Pokračujte, my máme případ, jo."  (Přečteno 25435 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:"Pokračujte, my máme případ, jo."
« Odpověď #30 kdy: 11 Května 2018, 16:15:57 »

Ohledne vybrzdovani PACHu ... no nevim. Benefit z toho nekouka a bez ohledu jak si to interne zduvodnite, cela diskuze je o tom, jak je zamerne nechat nabourat. Nemyslim, ze je obecne dobry napad kohokoli (vcetne opicajtu) vybrzdovat (jakkoli to zni lakave).
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:"Pokračujte, my máme případ, jo."
« Odpověď #31 kdy: 11 Května 2018, 18:04:29 »

Ohledne vybrzdovani PACHu ... no nevim. Benefit z toho nekouka a bez ohledu jak si to interne zduvodnite, cela diskuze je o tom, jak je zamerne nechat nabourat. Nemyslim, ze je obecne dobry napad kohokoli (vcetne opicajtu) vybrzdovat (jakkoli to zni lakave).

Já si vždy kladu otázku: "změní se něco tím, že tohoto konkrétního debila nějak vyškolím? Zjistí to ostatní debilové a změní se?" a odpověď zní "ne".
Takže to žádný smysl nemá.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:"Pokračujte, my máme případ, jo."
« Odpověď #32 kdy: 19 Května 2018, 18:57:57 »

Jedno buzerantský auto pryč, zaměstnání pár buzerantů na hodně moc dlouho a funfactor 1000 %, to rozhodně není že žádnej smysl nemá.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:"Pokračujte, my máme případ, jo."
« Odpověď #33 kdy: 20 Května 2018, 19:32:28 »

Jedno buzerantský auto pryč, zaměstnání pár buzerantů na hodně moc dlouho a funfactor 1000 %, to rozhodně není že žádnej smysl nemá.

Taky koluje legenda, že ten, kdo rozstřelí policejní auto, toho už za volant nepouštěj. Je ale otázka, zda celá tahle legrace skutečně stojí za podstatně sníženou tržní hodnotu vozidla (mě ne, jezdím starým autem), případně oplétačky s pojišťovnou, která staré auto ocení na polovinu tržní ceny a odepíše, takže si další takové už prostě koupit nemůžete a ve výsledku vás to bude stát třeba dost peněz.

Asi by to chtělo za tím účelem koupit třeba Patrol, nebo něco podobného co má žebřinový rám a nehrozí tam totální škoda od moderních autíček, které se při sebemenší srážce tradičně "rozstříknou" :) Nevím, zas tolik jsem tomu nedal. Jak říkám - primárně je prudké zabrždění rozhodí a obrátí se tím postavení aktérů - tedy ten, kdo je najednou ve svém živlu jsem já a tím, kdo je nervózní, zbrklý a nasraný je řidič policejního auta.
IP zaznamenána

Safi

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:"Pokračujte, my máme případ, jo."
« Odpověď #34 kdy: 19 Června 2018, 23:23:16 »


Taky koluje legenda, že ten, kdo rozstřelí policejní auto, toho už za volant nepouštěj.

Baba, co v Olomouci při otáčení rozstřelila černou tajnou OIII asi týden po tom co ji dostali teď jezdí v modré.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:&quot;Pokračujte, my máme případ, jo.&quot;
« Odpověď #35 kdy: 19 Června 2018, 23:48:50 »

Ale černou již asi nedostane.
IP zaznamenána