30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zadost o kopii spisu dle SR do DS  (Přečteno 4051 krát)

Andreas Baader

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Zadost o kopii spisu dle SR do DS
« kdy: 29 Května 2018, 14:13:50 »

K jiz odlozenemu spisu z roku 2015 chci zazadat pres SR o jeho kopii do DS. Je to na MU Holesov. Byl jsem tehdy obeslan odpustkem, ale bohuzel ridic jiz nebyl mezi nami.  Nemate prosim nekdo mustr? Dekuji.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Zadost o kopii spisu dle SR do DS
« Odpověď #1 kdy: 29 Května 2018, 20:01:17 »

Nevím, jak je MU Holesov vstřícný na posílání kopíí. Ale můžete si poslat žádost na stav řízení podle § 36 (2) správního řádu, a na to odpovědět musí. Aspoň jakým způsobem bylo řízení ukončeno. No a pak pořádat o event. usnesení podle InfZ, to už by mohlo projít, a pokud je možné od soudu získat i nepravomocný rozsudek, mělo by být možné získat od správního orgánu pravomocné usnesení.
IP zaznamenána

Andreas Baader

  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
Re:Zadost o kopii spisu dle SR do DS
« Odpověď #2 kdy: 29 Května 2018, 20:30:22 »

Asi pred rokem, kdyz jsem nemel datovku, jsem se emailem dotazoval, jaky zpusobem bylo rizeni ukonceno. To mi vedouci napsala. Pak jsem zadal o kopii spisu podle SR, ale to se uz cukli a pry jedine osobne. Ted bych je chtel prave poskadlit pres datovku.
IP zaznamenána