30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Škola v Semilech si pozvala policajta  (Přečteno 7494 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #15 kdy: 08 Května 2018, 22:55:35 »

ale jo, může za to, je to jen tupý policajt, který jinak prostě neumí uvažovat. Že je to primitiv, je poznat na celé jeho přednášce…
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #16 kdy: 08 Května 2018, 23:07:32 »

Nemuze za to, ze realita je takova jaka je(v jeho akvarku to tak funguje), ale nemel by timto stylem byt pripusten k bezne mladezi a pripadne by mel byt korigovan.

Asi hodně záleží v jakém akvárku pracuje, ale pokud se jedná o běžnou věznici a né o psychiatrickou léčebnu (do kategorií věznic nevidim) tak tam určitě bude dost dementů, ale i dost inteligentních lidí (sedící za podvody, krácení daní, atd.) - osobně znám spíš tu druhou kategorii ex-trestaných. Kamarád vyprávěl co tam tihle imbecilové vymýšleli, fakt zlo. :) Takže tady bych si dovolil oponovat na základě zkušeností mých kamarádů, funguje to možná mezi bachaři samotnými (nahánění si ega) nebo bachaři a dementy, ale zbytek tím prostě trpí.

No a k mládeži by měla policie asi přistupovat právě a jen tímto způsobem, aby v nich zakořenili odpor jako výchozí status při jednání s touto složkou. Za mě čím menší respekt k umělým autoritám tím lepší společnost (a autorita - byť fízl - si respekt vyslouží svou profesionalitou během několika sekund). Ale zase je jako celek nepodceňovat, furt je tam spoustu inteligentních lidí, ale s těmi se při kontrolních kontrolách prostě nesetkáme.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #17 kdy: 09 Května 2018, 00:13:48 »

... furt je tam spoustu inteligentních lidí,...

Inteligentních hajzlů ?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #18 kdy: 09 Května 2018, 08:03:16 »

Inteligentních hajzlů ?

Dle zákona.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #19 kdy: 09 Května 2018, 08:06:41 »

... furt je tam spoustu inteligentních lidí,...

Inteligentních hajzlů ?

Byl bych opatrnej, i normální člověk se tam může dostat velice rychle, nemyslím tím ale hned Valdice
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #20 kdy: 09 Května 2018, 08:23:27 »

Byl bych opatrnej, i normální člověk se tam může dostat velice rychle, nemyslím tím ale hned Valdice

Nechápu kdo, co a jak by mne přimnělo jenom pomyslet na to stát se fízlem.....to by snad někdo musel mučit moje děti, jinak si to vážně nedovedu představit....
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #21 kdy: 09 Května 2018, 08:33:05 »

Vy to furt berete z druhé strany mříží nebo já nevím. Fízl je fízl, ale my se tu bavíme o trestancích. Původně jsem reagoval na argument od fu, abych vyvrátil že je to jediný způsob komunikace, který na ty trestance funguje.

edit: jo, chyba je u mně, nedošlo mi že reagujete na inteligentní fízly a né na inteligentní trestance,  ;D ...
« Poslední změna: 09 Května 2018, 08:36:20 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #22 kdy: 09 Května 2018, 08:56:55 »

Tak zalezi o kom se bavime, pokud jsem spravne pochopil, je ten psycholog v denodennim kontaktu s mladistvimi delikventy.

Jejich zpusob uvazovani/chovani je zcela jiny nez u deti, ktere bezne potkavate. Jsou to deti prevazne bez budoucnosti na ktere se rodice totalne vykaslali a socialno je blize psi smecce, nez lidske spolecnosti. Fet tam hraje slusnou roli a je kratkodobym vysvobozenim te dusevni mizerie.
Videl jsem priposrane zedniky, jak velice rady tyto darecky predavali vychovateli, ktery je na obvykle sam a musi si vystavet hiearchiii, ktera mu kryje zada. Jakakoliv nepromysleny projev dobre vule je povazovan za slabost a  muze skoncit necim ve vasich zadech.

Ten psycholog se hodi do toho prostredi, kdekoliv jinde pusobi, tak jak pusobi, jak pest na oko, ale to proto, ze takovi jsou jeho chovanci.
Neda se to hodnotit z prostredi mamincinych buchet, stejna slova, ale jiny jazyk/vyznam.
« Poslední změna: 09 Května 2018, 09:16:01 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #23 kdy: 09 Května 2018, 10:17:25 »

To je sice pravda, ale doma se taky chováte jinak, než v práci, jinak na jednání, .... . Tedy předpokládám, že to tak lidé dělají, alespoň ti podrůměrně a lépe vybaveni. A o profesionálech nemluvě.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #24 kdy: 09 Května 2018, 10:18:16 »

Ten psycholog se hodi do toho prostredi, kdekoliv jinde pusobi, tak jak pusobi, jak pest na oko, ale to proto, ze takovi jsou jeho chovanci.

Ten problém má hodně policajtů.. i mimo službu se k ostatním lidem chovají jako k podezřelým a nebo zločincům..
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Škola v Semilech si pozvala policajta
« Odpověď #26 kdy: 11 Května 2018, 11:19:56 »

https://liberec.idnes.cz/lektor-preventivni-prednaska-drogy-navykove-latky-fx8-/liberec-zpravy.aspx?c=A180510_160838_liberec-zpravy_jape&setver=full

Ty komentáře  ;D Já se vlastně nedivim, že policajti jednaj s lidma jak hovnama, oni to ty lidi chtěj a vyžadujou, dělá jim to dobře, když jim nějakej pendrekář nadává do debilů a blbců. Jak já jim vždycky říkám: Kdyby to šlo, strčili by si pendrek do řiti aby ukázali svoji příslušnost a podřízenost systému
« Poslední změna: 11 Května 2018, 11:29:43 od mcsoap »
IP zaznamenána