30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Podmíněné odstoupení od smlouvy??  (Přečteno 1581 krát)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Podmíněné odstoupení od smlouvy??
« kdy: 01 Května 2018, 20:14:06 »

Když už se tu řeší i ti mobilní operátoři, rozhodl jsem se přijít se svojí troškou do mlýna.
Před 2 měsíci jsem si zřizoval na pobočce operátora tarify. ČVOP jsem měl doručit zaměstnanci na mail - udělal jsem, dostal odpověď, na kdy je přenos čísla plánovaný, ale nic se nestalo. Tak jsem jim byl ČVOP donést osobně na tu prodejnu už nasranej, že si musím mezitím dokupovat kredit, tam to zadali do systému s příslibem, že to aktivují a nic.

Chci napsat reklamaci pro vadné plnění uzavřené smlouvy a požadovat, aby sleva, kterou tam mám teď nastavenou do nějakého data byla prodloužena. Čeho se bojím je, že jakmile dám operátorovi vědět, co je špatně, tak mi to najednou zázračně aktivují a reklamaci zamítnou, protože tarif je aktivní.
Proto jsem začal polemizovat nad jakýmsi podmíněným odstoupením od smlouvy, tzn. napsat tam "odstupuji od smlouvy pro vadné plnění, ledaže". Je to ještě pořád v souladu s NOZ, nebo už je to za hranou a jak bude na takový dokument potom pohlíženo?
IP zaznamenána