30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k vyzvednutí zásilky  (Přečteno 2561 krát)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Výzva k vyzvednutí zásilky
« kdy: 08 Dubna 2018, 11:32:38 »

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli se k výzvě z obálky (s poučením) vhazuje i výzva k vyzvednutí zásilky od pošty, nebo separátně (tedy jestli mohu očekávat jeden dopis nebo dva). Předem díky za odpovědi.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k vyzvednutí zásilky
« Odpověď #1 kdy: 08 Dubna 2018, 11:55:02 »

Moc nerozumím otázce, ale přijde-li jede dopis, který podléhá pravidlům doručování podle správního řádu, pak je do schránky vhozena současně výzva a Poučení. Na obou by mělo být č. podací, které se nejpravděpodobněji bude shodovat.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k vyzvednutí zásilky
« Odpověď #2 kdy: 08 Dubna 2018, 20:34:15 »

Díky, to je odpověď, jakou jsem hledal. Jinak mám DS, takže o těchto věcech absolutně nemám přehled - do schránky přišla výzva k vyzvednutí zásilky, na ní je pouze kód zásilky v rámci České pošty, na webu pošty zjištěno, že odesílatel je SO1, Ulice 1. Druhý papír výzva a poučení z obálky dopisu a na něm číslo jednací a SO1, Ulice 3. Ale zjevně půjde o dvě náležitosti k jedné písemnosti, takže to s klidem můžu ignorovat. Rozdíl v adrese bude možná způsoben tím, že pro Českou poštu je odesílatel prostě SO1 se sídlem 1, kdežto SO1 tam uvedl i adresu konkrétního odboru.
« Poslední změna: 08 Dubna 2018, 20:37:56 od IZS »
IP zaznamenána