30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Je tu politicky nekorektní výtvarník/karikaturista? :D  (Přečteno 1957 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Je tu politicky nekorektní výtvarník/karikaturista? :D
« kdy: 25 Května 2018, 20:57:52 »

Dostal jsem zajímavou radu na další věci do shopu, ale předem přiznám, že todle nějak rozumně nedám, buď časově, nebo vzhledově.

Byl by tu někdo se správným názorem, kdo buď zvládne dobře pracovat s vektorem a grafickými efekty, nebo přímo (ručně) kreslit, kdo by byl ochoten se na tom podílet? Hledám záměrně tady, sice jsem už pár kontaktů dostal, ale to že jsou většinou různá stádia etatismu a s cílovým použitím by měla rozhodně problém :D

Naznačím, že se jedná přímo o karikatury známých (hlavně) politikounů, čili vhodně zpracované by měly bez potíží spadnout do karikatury a satiry jakožto uznávaných nástrojů vyjádření socioekonomicky-politických názorů v místním civilizačním okruhu…jinými slovy když už by nás nějaký prase žalovalo, tak by to (snad) mělo mít šanci na úspěch :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Je tu politicky nekorektní výtvarník/karikaturista? :D
« Odpověď #1 kdy: 26 Května 2018, 12:29:22 »

Pokud by vyhovoval styl, co byl na Pirátském vězeňském autobuse, můžu se na schůzi poptat po pachateli inkriminovaných kreseb.
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Je tu politicky nekorektní výtvarník/karikaturista? :D
« Odpověď #2 kdy: 26 Května 2018, 15:49:47 »

Netušim co tam bylo :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána