30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fotoalbum od policie  (Přečteno 4883 krát)

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Fotoalbum od policie
« kdy: 28 Března 2018, 18:24:16 »

Neuměl by někdo správně formulovat žádost o fotky? Stačí, že napíši žádost o fotografie zaznamenávající pohyb vozidla SPZ ***** po ČR? Prostě jen doporučený dopis a hotovo?
 
(1) Policejní prezidium na písemnou žádost sdělí žadateli bezplatně osobní údaje vztahující se k jeho osobě, a to do 60 dnů od jejího doručení. U osobních údajů zpřístupněných nebo předávaných podle § 80a odst. 1 také uvede, zda byly předány nebo zpřístupněny dalšímu příjemci a povahu takového příjemce.

https://neviditelna.rozhlas.cz/fotoalbum-od-policie-kazdy-prujezd-pod-branou-ma-svou-momentku-6821516
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #2 kdy: 02 Května 2018, 10:48:34 »

Tak mi přišel výsedek. Je to 1 PDF, ve kterém jsou na 7 stranách vypsány všechny případy, ve kterých jsem přišel do styku s PČR (nehody, oznámení krádeže, oznámení napadení osoby revizorem ap.) až od roku 2007.

PDF je datováno na 30. den lhůty, ale bylo digitálně podepsáno a vypraveno až 36. den (tedy hádám, že bylo antidatované – těžko to ale prokážu). Nechce se mi to anonymizovat celé, tak dávám jen ukázku.

Ale chybí tam fotky mého auta (což byl původní záměr vlákna) - tedy bylo by třeba to asi do žádosti nějak blíže specifikovat. Co myslíte?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #3 kdy: 02 Května 2018, 11:02:18 »

To, jestli je PDF antedatované, by se mohlo dát zjistit podle dne vytvoření dokumentu. Otevřete ho v AdobeReaderu, pak menu Soubor>Vlastnosti dokumentu a tam máte v záložce Popis informace o tom, kdy byl dokument ve skutečnosti vytvořený (a jakou aplikací) a kdy byl případně upravený. Tyto informace jsou uložené uvnitř souboru PDF a nemají žádnou souvislost s vnějšími atributy souboru.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #4 kdy: 02 Května 2018, 11:10:10 »

Jak jsem psal, i digitální podpis v PDF je 36. den, tedy i datum modifikace PDF je stejné. Ale omlouvám se zmrdobijcům, nebudu se tím teď zabývat, paralelně s tím mi ožily jiné kauzy, které jsou pro mě prioritní, tak nebudu tříštit síly.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #5 kdy: 02 Května 2018, 11:20:22 »

Jedinne o co se da oprit je TSA(teoreticky) ci jeho obdoba, zbytek se da jednoduse modifikovat
https://www.digitalni-podpis.cz/casove-razitko
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #6 kdy: 25 Července 2019, 18:18:35 »

10.5.2019 jsem poslal do policejní datovky: Žádost o poskytnutí informace o zpracovávaných osobních údajích v Schengenském informačním systému (SIS)  a pořád nic  :o
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #7 kdy: 30 Července 2019, 01:19:28 »

Není čas se dotázat UOOU, jestli to je tak správně?
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #8 kdy: 31 Července 2019, 18:43:36 »

Není čas se dotázat UOOU, jestli to je tak správně?
Hm, chtěl bych to rozhýbat, ale netuším jak. Stížnost na neposkytnutí údajů- komu? Min. vnitra? Stěžovat se na UOOU, že police neposkytla žádaná data?  :o 
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #9 kdy: 08 Srpna 2019, 16:00:33 »

Hele, jseš máslo dvojka, já jsem teda žádal v souladu s nařízení Rady Evropy tzv. GDPR a dostal jsem taky takhle řádkově 19 stran A4. Teď jsem tomu nějaký čas nevěnoval ale chci teď požádat o všechny dokumenty, které jsem sám nepodepisoval, speciálně tzv. úřední záznamy, protože jsem z jednoho získaného jinou cestou zjistil, že si tam o mně píšou pěkné lži a k tomu nastane fáze 3. žádost o odstranění nepravdivých údajů, to asi bude velký boj.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #10 kdy: 08 Srpna 2019, 18:25:15 »

Já to zkoušel podle vzoru viz. první příspěvek.  ???
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #11 kdy: 25 Srpna 2019, 18:50:25 »

Takže přišla odpověď, ale čekal jsem něco jiného.

IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Fotoalbum od policie
« Odpověď #12 kdy: 26 Srpna 2019, 07:23:13 »

Ty jsi žádal o informace o Tvém pohybu v Schengenu? jakože PČR odpoví na něco úplně jiného, hlavně když se ji to nehodí je standart. Pokud jsi tuto informaci nežádal ale žádal jinou, tak podat stížnost na neposkytnutí info, protože POŽADOVONOU info neposlali. Posílá se to přes povinného, rád toto slovo používám, protože to ty opice musí neskutečně dráždit.
IP zaznamenána