30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: výzva k vyzvednutí zásilky  (Přečteno 4390 krát)

300z

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
výzva k vyzvednutí zásilky
« kdy: 20 Března 2018, 19:29:51 »

Zdravím, přišla mi na adresu trvalého bydliště výzva k vyzvednutí zásilky, tu jsem si nechal následně přeposlat do Prahy, je mi jasné, že se jedná o pokutu. Pokuta může být pouze za jízdu v autě z půjčovny (oficiálně neprovozuji žádné auto), takže mi automaticky hrozí platba za správní řízení, což už je fakt moc. Jsem si vědom, že jsem vjel do měřeného úseku 60 km/h na 50, ale nehodlám za to platit další přirážky. Stalo se to v Praze.

Otázka je co s tím? Při studiu učím Araby a chodím s ruskou s prarodiči v Litvě. Dá se toho nějak využít nahlásit je jako dalšího řidiče a poprosit je, aby nějak komunikovali s úřadem ve svém rodném jazyce? Arabové mají přechodné bydliště na koleji a běžně se jmenují Mahmoud Hasan Alshamary Oussama, to by mohlo slušně zamotat hlavy úřadu. Musí být Helmut fiktivní, nebo lze použít známosti cizinců, co budou odkazovat jeden na druhého?
« Poslední změna: 20 Března 2018, 19:31:45 od 300z »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:výzva k vyzvednutí zásilky
« Odpověď #1 kdy: 20 Března 2018, 19:38:25 »

Vyzvedněte poslední den lhůty, vyzvedněte a vložte sem v anonymizované verzi.

V tuto chvíli jste dal málo informací, ale tipl bych si, že by mělo stačit popřít, že jste v dobu spáchání údajného přestupku řídil Vy. Podívejte se ale raději do smlouvy s půjčovnou, zda v ní není nějaký háček.

Helmut v tomto případě (účinným způsobem) použít spíše nepůjde.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:výzva k vyzvednutí zásilky
« Odpověď #2 kdy: 20 Března 2018, 19:45:38 »

Nekoho s docasnym pobytem do toho nezatahujte - taky mu muze CP pobyt ukoncit.
Pokud budou jen ve jmenu alaha tvorit slohove prace vytiskle na tiskarne a vy pak slohove prace nejak vyuzijete je vec jina.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

300z

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:výzva k vyzvednutí zásilky
« Odpověď #3 kdy: 20 Března 2018, 19:57:45 »

Bohužel, půjčovna je sama o sobě pochybná instituce, která mění ceny podle toho jakou má náladu a smlouvu mi nenechala pouze daňový doklad. Pamatuji si jen, že ve smlouvě bylo napsáno ať nepřekračuji rychlost 130 km/h jinak mi hrozí postih od půjčovny (spíš by se ten povoz rozpadl). Obávám se, že to má půjčovna nějak ošetřené.
IP zaznamenána