30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Bubenečský tunel  (Přečteno 4842 krát)

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Bubenečský tunel
« kdy: 30 Března 2016, 12:18:15 »

Zdravím,
 
přišel mi pozdrav ve formě klasického odpustku z Bubenečského tunelu v Praze.

Jde o to, že jsem údajně překročil 50km/h, která aktuálně platila.. - jel jsem 70km/h. Standardně je v tunelu 70km/h a jsem přesvedčen, že i v danou dobu byla - nikdy jsem tam totiž jinou rychlost, než 70km/h neviděl a jezdím tam prakticky denně.

Jaký doporučujete postup? jak napadnout, resp. chtít doložit, že v danou chvíli 50km/h opravdu platila a svítila na značkách??

Díky.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Bubenečský tunel
« Odpověď #1 kdy: 30 Března 2016, 16:07:56 »

Něco podobného se řešilo zde: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=515.15 nevím jak to nakonec vlastně skončilo .. v Praze asi promlčením ..
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Bubenečský tunel
« Odpověď #2 kdy: 31 Března 2016, 11:53:28 »

V Praze se žádosti o výpalné zásadně házejí do koše. Takže zatím nic neřešit.
IP zaznamenána

patejl

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Bubenečský tunel
« Odpověď #3 kdy: 22 Března 2018, 19:27:01 »

Jsem tu nový (o fóru jsem se dověděl včera a začal ho studovat), před měsícem jsem zaplatil odpustek 600 za překročení rychlosti v Blance (snížili prý rychlost ze 70 na 50, já měl ject 61). Vzhledem k tomu, že to je od zavedení bodového systému poprvé, co mě čapli za rychlost (používám všechny dostupné prostředky aby mě čapat nemohli) tak jsem to šestikilo obětoval v rámci úspory času a crcání. Nevěda o možnostech typu Helmut atd. (zjistil jsem až zde). Nicméně nade mnou Plikous píše, že v Praze se odpustky hází rovnou do koše. To by chtělo trochu rozepsat, protože jinde např. zde https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5627.15 se píše, že to vyhnívat nenechávají. Zajímá mě to hlavně z důvodu debilních nových parkovacích zón, kde člověk jdoucí na oběd do hospody zaplatí pak za parkování víc než za tu hospodu...
IP zaznamenána

procto

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Bubenečský tunel
« Odpověď #4 kdy: 22 Března 2018, 19:35:45 »

Zdravím, jojo mně to zatím vyhnít nenechali, ale měl jsem i smůlu, že mi zrovna nepřišel dopis a pošta to poslala pozdě, jinak by to slíznul Helmut. Ale uvidíme ještě se nevzdávám, třeba to nakonec vyhnije.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Bubenečský tunel
« Odpověď #5 kdy: 22 Března 2018, 19:52:27 »

Jsem tu nový (o fóru jsem se dověděl včera a začal ho studovat), před měsícem jsem zaplatil odpustek 600 za překročení rychlosti v Blance (snížili prý rychlost ze 70 na 50, já měl ject 61). Vzhledem k tomu, že to je od zavedení bodového systému poprvé, co mě čapli za rychlost (používám všechny dostupné prostředky aby mě čapat nemohli) tak jsem to šestikilo obětoval v rámci úspory času a crcání. Nevěda o možnostech typu Helmut atd. (zjistil jsem až zde). Nicméně nade mnou Plikous píše, že v Praze se odpustky hází rovnou do koše. To by chtělo trochu rozepsat, protože jinde např. zde https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5627.15 se píše, že to vyhnívat nenechávají. Zajímá mě to hlavně z důvodu debilních nových parkovacích zón, kde člověk jdoucí na oběd do hospody zaplatí pak za parkování víc než za tu hospodu...

V mém případě od zprovoznění tunelů do dneška: cca 12 x jsem použil Helmuty. Vždy bez reakce úřadu. Pak už jsem ignoroval. Nikdy žádná reakce. A nyní už spoustu měsíců nic nepřišlo, nicméně jezdím těmi tunely tak nějak pořád stejně a rychlost si nijak zásadně nehlídám. Třeba už jsem na magistrátním white listu :-).
IP zaznamenána