30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Chování německého policisty vs. českého opičáka  (Přečteno 7551 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Chování německého policisty vs. českého opičáka
« kdy: 07 Března 2018, 11:31:31 »

Včera jsem měl možnost během 2 hodin porovnat chování a koreknost německého policisty a českého opičáka. Jednalo se stejný přestupek. Šlo  o přepravu nákladu, kdy celková výška vozidla přesáhla 4m. Bohužel zákazník to blbě změřil a věděl jsem o tom, že budu trochu vyšší.
Zastaven na barevnou hudbu v Německu. Kontrola dokladů . Dotaz na výšku. Moje odpověď: 3,98 přesně. Policista vzal neověřený svinovací pětimetr,  bravuzně vylezl na auto a smích. Výsledek 4,22m smích.  Moje odpověď: zákazník měl asi  metr z Hornbachu. Policajt: smích. Pak zvážněl a prohlásil, že jsem chtěl oklamat německé úřady a že se mnou zatočí. smích Moje odpověď: Všechny mosty stojí, tak dobrý. Policajt: Smích. Vrátil doklady a Gutte reise.
 
O dvě hodiny později: Barevná hudba, silniční kontrola, blablabla, víte čeho jste se dopustil. Jeli jsme za vámi  a jak jste jel pod mostem měl 4,20 a nahoře už bylo asi takhle a ukazoval rukama něco mezi 30cm a půl metrem. Mozkovým  myšlením vydedukoval, že to má víc něž 4m a že musím mít povolení. Moje odpověd: Nemusím, mám 3,98. Policajt: To není možný, ty mosty maj víc než je na značce a vy jste tam měl takhle ( opět šermoval rukama). Takže to dnes uděláme za 500,- a bez bodu.  Moje odpověď: neuděláme, můžete si to přeměřit. ( 5minut hrabali v autě a našel skládací truhlářský dvoumetr) Velmi neobratně se drápal nahoru a pokoušel se měřit. Metr se mu neustále zavíral a všeljak mrcasil. (už něco pamatoval) Můj dotaz: To máte ověřené měřidlo? Víte, že musíte provést měření alespoň 10 krát spočítat aritmetický průměr, vypočítat odchylku atd... Policajt: protáhl xicht, slezl dolu, mrsknul doklady do kabiny se slovy koukejte s tím mazat.

Ano vím, dopustil jsem se hrdelního zločinu. Měl jsem asi kliku na německého pohodáře, kterému se nechtělo nic sepisovat. Ale ty naši opičáci jsou prostě šašci a pořád budou  bulet, že nemají žádnou prestiž. Za tu komedii, co předvedli, chtějí společenskou prestiž? Já měl problém, se udržet abych nevybuchl smíchy, když se soukal na ten plaťák a zápasil s tím metrem! Škoda, že jsem to nemohl nenatočit. Provozovatel vozidla (zaměstnavatel) jel jako spolujezdec a upozornil mě, ať nedělám problémy, neprudím a nedráždím je, že si nepřeje problémy.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Chování německého policisty vs. českého opičáka
« Odpověď #1 kdy: 07 Března 2018, 18:38:03 »

Škoda, že jsem to nemohl nenatočit. Provozovatel vozidla (zaměstnavatel) jel jako spolujezdec a upozornil mě, ať nedělám problémy, neprudím a nedráždím je, že si nepřeje problémy.

Heh, takže zaměstnavatel a zároveň provozovatel Vám řekne ať jedete s nákladem o kterém oba víte že bez povolení na silnici nesmí ... do Německa. A při kontrole Vám sdělí ať neděláte problémy? Asi bych zvážil změnu zaměstnavatele. Jinak video-nahrávat se dá skrytě nebo alespoň audio-nahrávat na mobilu v kapse.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.