30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Žádost o prodloužení lhůty  (Přečteno 4198 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Žádost o prodloužení lhůty
« kdy: 28 Února 2018, 23:33:35 »

Podle správního řádu když SO stanoví lhůtu tak ji může na žádost usnesením přiměřeně prodloužit..

Má už podání žádosti o prodloužení vliv na tu lhůtu do doby než o tom orgán rozhodne??
Když SO bude žádost ignorovat a nebo zamítne až po konci lhůty tak co doba od konce lhůty do zamítnutí žádosti??
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o prodloužení lhůty
« Odpověď #1 kdy: 03 Března 2018, 08:55:18 »

Podle správního řádu když SO stanoví lhůtu tak ji může na žádost usnesením přiměřeně prodloužit..

Má už podání žádosti o prodloužení vliv na tu lhůtu do doby než o tom orgán rozhodne??
Když SO bude žádost ignorovat a nebo zamítne až po konci lhůty tak co doba od konce lhůty do zamítnutí žádosti??
Mně poskytli lhůtu na vyjádření 2 dny. Jeden den před koncem jsem zažádal (DS) o prodloužení a SO mi vyhověl. Takže to podání mělo odkladný účinek. O prodloužení lhůty jsem byl informován až po uplynutí původní lhůty.

Naopak, kdyby mi lhůtu neprodloužili tak by logicky odkladný účinek podání nemělo.
« Poslední změna: 03 Března 2018, 08:57:34 od Thom@s »
IP zaznamenána