30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nemrznoucí směs z ostřikovačů zmrzla, řidička převrátila auto na střechu  (Přečteno 7722 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Ženě jsme za přestupek v dopravě, konkrétně za nesprávný způsob jízdy udělili pokutu. Rovněž muže jsme pokutovali za to, že zastavil a stál v protisměru a při stání na komunikaci nenechal volný jeden jízdní pruh široký nejméně tři metry pro každý směr jízdy.

https://pardubice.idnes.cz/ostrikovac-zmrzle-sklo-nehoda-letohrad-fcr-/pardubice-zpravy.aspx?c=A180223_134130_pardubice-zpravy_jah
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Happy end.. policie přijela a všem dala pokuty..
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tak to byl pro fízly jackpot, dvě čárky, jeden zabavenej techničák a ještě určitě volali "klukům" co paní "pomůžou" s opravou auta a vyřízení s pojišťovnou...

Divím se že ještě nesebrali techničák tomu s dodávkou
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Divím se že ještě nesebrali techničák tomu s dodávkou
Leda že by to tu četl a nepředložil ho.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Neměl to rozbitý tak, aby nemohl na silnici. Na druhé straně rozflákaný auto na střeše asi provozuschopný moc nebude, že.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Dle stavu PP kola (resp. jeho zavěšení) hádám že po vlastní ose neodjel. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

>>>>>   Rovněž muže jsme pokutovali za to, že zastavil a stál v protisměru a při stání na komunikaci nenechal volný jeden jízdní pruh široký nejméně tři metry pro každý směr jízdy.

- fantastické. To měl asi dělat co? Auto mohlo být nepojízdné, dojebaná přední náprava třeba, pls došlo k vážné nehodě, takže logicky bych s autem nikam nepopojížděl ani o metr a čekal za ty kurvy od dopraváků. Kdysi se mi taky pokoušeli dát pokutu, zavolal jsem si je, když jsem v noci najel na nějakej kus železa ve zúžení na dálnici, guma bouchla a následně jsem přejel dva stojánky na vodicí desky a zrušil 2 BBSa na pravý straně auta a horní rameno málem vylítlo kapotou. Prý "nevěnování se řízení" a "jel jste rychle". Poslal jsem je do prdele....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

On tam ale parkoval už před nehodou a ona do něj nabourala když tam stál
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

No mohl tam to vozidlo před nehodou odstavit pro poruchu a hnědočeši se postarali o trojúhelník.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

No mohl tam to vozidlo před nehodou odstavit pro poruchu a hnědočeši se postarali o trojúhelník.

Hmm ... spíš chybí část FSM věnovaná post crash možnostem / vojebávkám, jelikož ve chvíli kdy ... mam rozmlácený auto, škodu 100 tisíc a řešim odtah, na telefonu šéfa a snažim se formulovat "mám rozmlácený auto a nemůžu dnes dál fungovat" a nikoho přitom nenasrat ... se celkem blbě orientuje v možných následcích, resp. "a vy to máte za 500 za to parkování" pak nezní úplně blbě, zvlášť když nevíte zda (a jaká) by mohla následovat nevlídnost ze strany pojišťovny / fízlů k plnění.

Dokonce jsem byl u situace, kdy kolega naboural, poslal fízla dopíči a fízl pak šéfovi (provozovateli) "kamarádsky" formuloval jasný zavinění na straně jeho podřízeného. Btw, kolegovi jsem poradil jkraus services a dle mých info aktivně využívá, vlastně jako jedinej komu jsem to doporučil.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

... se celkem blbě orientuje v možných následcích, resp. "a vy to máte za 500 za to parkování" pak nezní úplně blbě, zvlášť když nevíte zda (a jaká) by mohla následovat nevlídnost ze strany pojišťovny / fízlů k plnění.

Nějak nechápu...mám na výběr zaplatit pokutu za blbý parkování a tak fízlům a potažmo šéfovi přiznat část zavinění za to naburaný a neprovozuschopný auto, nebo říct, že nejdřív klekla elektrika (která se asi nárazem zase náhodou zprovoznila) a tím si nad škodou "umýt ruce" jak před policií tak před šéfem.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

pk202: Ale přestupků je.. asi nikdo neví přesně kolik.. a i právník od stolu bude mít problém vám říct co říkat a neříkat a jak se do žádného z nich nenamočit..
..a vy to máte vymyslet ve stresu na místě..

..asi použitelná rada je s policajty se nebavíme, ale je tam riziko že ukážete policajtovi finger a policajt vám pak bude dělat problémy u pojišťovny a nadřízených..
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

post crash je říct policajtovi že máte od partnera právníka nařízeno nikdy nic neříkat a nepodepisovat bez porady s ním. Tedy že budete maximálně spolupracovat, ale nad rámec dýchání a dokladů ať od vás nic nechce.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

No to jsou takovi borci, co si kupuji v hyperu zimni kapalinu do -20°C, ktera realne funguje tak do -5°C ... a jeste ji prilejou do letni.
Jinak pokud prestanu videt, tak ihned zastavim ... divna nehoda.
IP zaznamenána