30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výpis z evidence přestupků  (Přečteno 10951 krát)

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #15 kdy: 16 Února 2018, 08:09:37 »

Na https://portal.justice.cz/Justice2/Uvod/uvod.aspx zaslali vypis obratem. Hotovo.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #16 kdy: 16 Února 2018, 08:59:08 »

SYeti: Nastudujte si v zákoně o rejstříku trestů (269/1994 Sb.). Výpis a opis se rozlišuje u evidence rejstříku trestů, u evidence přestupků nic takového platná úprava nezná. Tam je zaveden jen opis, poskytuje se jen OVM a po 5 letech od právní moci jsou záznamy vyřazeny (tedy zmizí i z opisů vydaných po tomto datu). Vyřazené věci se ještě nějaký dodatečný čas suší v úschovně dokumentace, informace o nich se ale poskytnou jen osobě, které se týkají, pro potřeby rozhodování dle OdpŠk a jinak jen na základě zvláštního zákonného zmocnění.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #17 kdy: 16 Února 2018, 09:13:00 »

ano. Vyjadril jsem se nepresne. Napravuji:

Na zadost dle z.101/2000S. se vydava:

Informace o zpracovani os. udaju z Info. sys. evidence prestupku
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #18 kdy: 16 Února 2018, 09:21:54 »

Ale jo. Slovo opis tam take naleznete.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #19 kdy: 16 Února 2018, 09:24:19 »

No ja jen ze Thomas psal, ze dostal vypis a sam pises, ze by meli poskytovat pouze opis. Ale mozna se Thomas spletl? Dobre by bylo, kdyby ho sem postnul, co mu vlastne tak rychle obratem poskytli?
Už zase trolíte? Předně si vyhrazuji, abyste mi vykal. Toleruji, že tu defaultně lidem tykáte, pokud jim to vyhovuje, ale já jsem s vámi husy nepásl, též vám vykám, tak mi prosím netykejte.

Dále bych neřekl, že se Thom@s spletl. Opis dostat nemohl. Výpis v případě evidence přestupků neexistuje jako zákonný pojem, ale pokud cokoliv, co mu přišlo, nazval výpisem (v obecném smyslu toho slova), není to nijak zavádějící. Pokud právním základem pro tu žádost byl § 12 ZOOÚ, tak se to oficiálně jmenuje informace o zpracování osobních údajů, viz vzor.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Výpis z evidence přestupků
« Odpověď #20 kdy: 20 Února 2018, 09:00:43 »

Vypraveno v den podání žádosti formulářem, dnes doručeno poštou.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána