30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Příprava na další omezení ...  (Přečteno 7426 krát)

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #15 kdy: 12 Února 2018, 13:49:32 »

To jako někdo bude splácet dva roky 6250 měsíčně aby získal auto v hodnotě 10000 ?

Proč ne.. když mají štěstí na hejla na obou stranách byznysu.. výkupka 10.. prodej za "normálně stojí 70 ale pro vás pane za 50 když si vezmete splátky"..


Mohl bych si tedy jako zakaznik AAA veritele sam vybrat z tech nekolika spolecnosti? Nebo u tech nejvetsich slev z prodejnich cen musim pristoupit jen na jednoho konkretniho veritele? Provizi asi nemaji u kazdeho veritele stejnou. Chtel bych napr. Cetelem (Hello Bank!), tam se dobre odstupuje od uverove smlouvy.

Oni vám s tím pomůžou.. jděte do toho.. Áčka sice mají asi 25 let praxe s holením hejlů, ale na vás si nepřijdou..
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #16 kdy: 12 Února 2018, 13:57:40 »

To se musím pochlubit: těsně po tom, co se uzákonila výpověď úvěrů během prvních 14 dnů na to firmy neměly smluvní podmínky.
A já v té době kupoval auto. No a místo 150 mi říkali za 100 na úvěr. A já na ně:

dáte auto za 110 a nebo vezmu auto na úvěr a ten hned ukončím a vy místo provize budete mít průser. Tu desítku navíc zaplatím za to, že to nemusím dělat a nebude mě to stát čas a papírování.

Hooodně se kroutili a bylo komický sledovat, jak na "potítku" klienti dusí kvůli slevě 5000 a já si je zároveň vychutnávám větami jako "nechci abyste prodělali, jestli je to pro vás za 110 ztrátové, tak ukažte za kolik jste ho vykoupili a dohodneme se".

Pak mi tam nějaký ředitel co to nakonec rozhodoval argumentoval, že mi ho taky nemusejí prodat a já na to, že v tom případě jim tu sviňárnu s úvěrem udělám bez varování. To je položilo definitivně a pak mi gratuloval, že takhle připraveného zákazníka nepamatuje :-)


IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #17 kdy: 12 Února 2018, 14:06:28 »

podle mě jí to někdo nadiktoval
osobně se ve svém okolí nesetkávám s lidmi, kteří by si kupovali jako "nové" auto starší 10let
buď už ho mají nebo kupují 3-5 ojetiny nižší třídy
ale třeba žiju v nějaké sociální bublině
No, mě zajímají auta nad 30 let ;D
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #18 kdy: 12 Února 2018, 14:08:37 »

Ale lidi takovy jsou, vytahnete na ne pohadky o tom, jak prevezmou za vas veskerou odpovednost atd.. no a auto ktery by se prodalo na netu 35-50 maj doma za max tech 10k..
Ted sem se bavil pred par dny o nekom se subaru naftovym motorem, kde prej servisak uz panovi vyhrozoval zapalenim auta jestli tam s tim jeste prijede ;D a to bylo auto z roku 2011, bohuzel s nejhorsim motorem a komplet servisni historii.. kamos nabidnul tech 10k, auto nakonec skoncilo na ekolikvidaci za 30.. na netu sou za cca 70
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #19 kdy: 12 Února 2018, 15:41:19 »

Subaru boxer- diesel není opravdu dobrá volba. O takové motorizaci bych asi ani nepřemýšlel ani u nového vozu.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Příprava na další omezení ...
« Odpověď #20 kdy: 12 Února 2018, 21:03:39 »


No, mě zajímají auta nad 30 let ;D
na mě málo
má tu jedno ročník 39
druhý ročník 61
pak ňáký jednostopý
62 a 66
ale to se neprodává v áčkách  8)
jo a vším tim kazím průměry, páč na bílejch...
pravda to 39 nee
IP zaznamenána