30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky  (Přečteno 9847 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #15 kdy: 19 Listopadu 2017, 21:07:34 »

my někteří tyhle pokusy magistrátu počátkem 90.let pamatujem
nepouštěli za okruh - v té době a místě reprezentovaný komunikací Kbelská
dál do "centra" to bez katu nešlo
úspěšně tím zablokovali příjezd z periferie do města, tak už to pak neopakovali

ačkoli jsem jim tenkrát tvrdil, že warburg je samozřejmě vybaven katalyzátorem, žádný test neproběhl a byl jsem odeslán na přilehlou odstavnou plochu  ;)
dál k Palmovce jsem jel tramvají
vozidlo vyzvedl o hodinu později, kdy smog ještě trval, ale hlídka již na místě nestála

zatím mě to znepokojuje jen z hlediska buzeračního, fyzicky vlastním jedno s lichou a jedno se sudou číslicí  8)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #16 kdy: 19 Listopadu 2017, 21:28:55 »

Hm, a kdo mi zaplatí ubytování o den déle, když nebudu moci odjet od zákazníka? A ztrátu zisku a tak dále?
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #17 kdy: 19 Listopadu 2017, 23:14:14 »

Ale tak to je jenom show pro debilky, najde se spousta takovejch, co nad tím jásá. V Číně to maj přece taky, tak je to dobrý…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #18 kdy: 20 Listopadu 2017, 07:43:13 »

Pokud to schválí budu to řešit druhou sadou RZ na ten rychlý výjezd a návrat do Prahy.

No to je snad ještě horší než to jenom nerespektovat....když vás chytnou tak jste bez papírů.
To je lepší řešit to druhým autem, nějakým wartburgem euro 0, koupeným za flašku tuzemáku, se správným číslem na značce. Záložní "smogové" auto...

Ono zatim jde o prd, smog byl v Praze vyhlášen myslím letos a to popré po pěti letech. Ale obávám se že až přijde magistrát na to že to může být podobný byznys jako modré zóny, budeme mít smog nonstop... Stačí zpčísnit měření nebo osadit měřící stanici na Pavlák k magustále... ;)
« Poslední změna: 20 Listopadu 2017, 08:01:58 od yyz9a1 »
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #19 kdy: 20 Listopadu 2017, 09:23:08 »

Nejvtipnější je konec daného článku. Kdžy letos vyhlásili smog, uvažovali (zřejmě smaozřejmě jen někteří) o zavedení MHD zdarma. Než se stihli domluvit, smog zmizel. No a do nového návrhu se MHD zdarma nedostala :D. Tedy místo řešení situace, ať už zpřístupněním MHD nebo vytvořením míst kde nechat auto, prostě budou zakazovat vjezd. Tak jako je to takové typické řešení vídané v místních zeměpisných šířkách a délkách :D.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #20 kdy: 20 Listopadu 2017, 09:39:37 »

Pokud to schválí budu to řešit druhou sadou RZ na ten rychlý výjezd a návrat do Prahy.

No to je snad ještě horší než to jenom nerespektovat....když vás chytnou tak jste bez papírů.
To je lepší řešit to druhým autem, nějakým wartburgem euro 0, koupeným za flašku tuzemáku, se správným číslem na značce. Záložní "smogové" auto...

Ono zatim jde o prd, smog byl v Praze vyhlášen myslím letos a to popré po pěti letech. Ale obávám se že až přijde magistrát na to že to může být podobný byznys jako modré zóny, budeme mít smog nonstop... Stačí zpčísnit měření nebo osadit měřící stanici na Pavlák k magustále... ;)

To už tam je
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/web_generator/locality/pollution_locality/loc_ALEG_CZ.html

IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #21 kdy: 20 Listopadu 2017, 10:17:25 »

Nejvtipnější je konec daného článku. Kdžy letos vyhlásili smog, uvažovali (zřejmě smaozřejmě jen někteří) o zavedení MHD zdarma. Než se stihli domluvit, smog zmizel. No a do nového návrhu se MHD zdarma nedostala :D. Tedy místo řešení situace, ať už zpřístupněním MHD nebo vytvořením míst kde nechat auto, prostě budou zakazovat vjezd. Tak jako je to takové typické řešení vídané v místních zeměpisných šířkách a délkách :D.

Zdarma, nebo za peníze, to je fuk, když nebude dostatečná kapacita MHD a dopravy těch, co musí z okolí dojíždět.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #22 kdy: 22 Listopadu 2017, 21:49:22 »

hlavním argumentem proti MHD zdarma je, že by z ní nemohli vykázat bezďáky...
což celkem chápu, už jsem to párkrát viděl, že na vysočanské nastoupila hlídka strážníků s nějakým tím aktivistou od DP a vpodstatě tramway vyprázdnili
samo tedy že cca. 23hod večer
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #23 kdy: 23 Listopadu 2017, 09:34:00 »

hlavním argumentem proti MHD zdarma je, že by z ní nemohli vykázat bezďáky...
což celkem chápu, už jsem to párkrát viděl, že na vysočanské nastoupila hlídka strážníků s nějakým tím aktivistou od DP a vpodstatě tramway vyprázdnili
samo tedy že cca. 23hod večer
Ale můžou, jen chtít
V podmínkách mají, že můžou vyloučit z přepravy osobu, která smrdí. A pokud je to čistoučkej, zapudrovanej bezďák, tak ať si tam jezdí třeba celej den.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #24 kdy: 23 Listopadu 2017, 13:35:10 »

Nejezdím MHD moc, ale už se mi stalo, že jsem byl smradlavým bezďákem upozorněn, že budu smrdět v pekle. A že jsem medvídek čistotnej. Takže ono asi smrdět nemusí jen bezďáci, nebo možná jinak, každému smrdí něco jiné.

Jinak s tím zdarma a kapacitou jsem to myslel v době smogové kalamity. Jestli by MHD měla být obecně "zdarma", to nevím.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Smog nadále sužuje východ Česka, řidiči by měli auta nechat v garáži

Zdroj: https://zlin.idnes.cz/smog-zlinsko-trinecko-regulace-moravskoslezsky-kraj-pdv-/zlin-zpravy.aspx?c=A180210_095553_zlin-zpravy_linv

Tak koukám že pro ovzduší už je problém parkovat autem i mimo garáž na parkovišti
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

jenom tesla muze parkovat venku ..
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil

No a to si jeste pockejme, az z ouradu vypadne rozsireni zakazu vjezdu o turbobenziny bez filtru pevnych castic, palebna priprava jiz byla zahajena... Auto*mati srdce zaplesa, par jinych dostane infarkt...
IP zaznamenána

pivko

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil

No nevím s tím zabráněním v jízdě. V § 118a ZPPK nějak nenacházím situaci, která by na to pasovala.
IP zaznamenána