30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odtažení auta při čištění komunikací - ceduli stínilo auto, pod měst.kamerou  (Přečteno 3725 krát)

adrbin

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil

Zdravím všechny,
před půl rokem bylo prováděno čištění komunikací - samozřejmě na půlce sídliště naráz, nebylo tedy večer kde zaparkovat.
Na poslední chvíli když už jsem se chystal přejet dál, jsem si všiml volného místa v jedné z ulic, kde se zdálo, že čištění probíhat nebude - ceduli jsem neviděl, všude auta.
Šlo o slepou ulici z klasické xkové křižovatky, která byla lemována auty parkujícími na žlutém pruhu v křižovatce.
Právě přes tyhle SUV apod. nebylo možné vidět ceduli, která o čištění informovala a stála na chodníku v křižovatce.
V křižovatce je dopravní kamera, která musí zachycovat v ten den nejméně 7 aut stojících v křižovatce na žlutém pruhu před onou cedulí, kterou jsem nemohl vidět.
Druhý den jsem nalezl auto s papírkem, který mě informoval o tom, že byl proveden odtah (dle toho jak příšerně zašpinili auto, ho snad provedli až po čištění).
Nyní po půl roce mi přišel dopis k zaplacení 1300,- .. Už jsem nečekal, že by něco přišlo, a už vůbec v takovéto výši. Vzhledem k tomu, že jsem nemohl tu ceduli vidět přes auta, která stála v křižovatce na žlutém pruhu, a která nikdo nepokutoval ani neodtáhl, vše je sto procentně vidět na dopravní kameře a nyní mám platit tuhle nehoráznou částku za to, že mi auto odtáhli z jedné strany chodníku na druhý a totálně zaprasili... rád bych věděl, jestli je možné se tomu nějak bránit a zda je možné nějakým způsobem získat kamerové záznamy. Protože z praxe vím, že když v podzemní garáži nákupního centra s kamerami vymlátili otci okýnko, policisté se ani nepokusili na záznamy podívat. Díky moc všem.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

Otázka je, jestli vůbec ta kamera něco zaznamenávala. Pak samozřejmě taky retence dat - nejsme v americkym filmu, takže případný záznam vydrží jen pár dní, nanejvýš pár týdnů.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.