30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Granularita seznamu Platičů  (Přečteno 3100 krát)

Cikorka Desiato

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Granularita seznamu Platičů
« kdy: 21 Května 2018, 09:43:04 »

Dobrý den,

jako mnohým zde mi dorazila Výzva k zaplacení výpalného "Výzva provozovateli vozidla k zaplacení určené částky" a důkladně zvažuji, zdali jsem ochoten zaplatit pár stovkami a svou tváří za klid od mafiánů.

Bohůmžel se mi zatím nepodařilo najít odpověď, proto se ptám: ví se, na jaké úrovní ouřednictvo skladuje seznam Platičů? Pokud mi příživník z Všivé Lhoty pošle Výzvu a já zbaběle zaplatím, bude tuto mou charakteristiku sdílet s parazitem z vedlejšího Koruptova? Existuje možnost, že je databáze na úrovni kraje? Nebo na úrovni jakési lokální mafiánské žu(m)py?

Předem děkuji za zkušenosti a znalosti.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #1 kdy: 21 Května 2018, 11:34:57 »

Tohle jede neoficiálně a neformálně..
oficiálně to asi každý úřad popře.. že nic takového neexistuje  :)

přiznání že jde jen o prachy a čím víc ochotně provozovatel platí tak tím víc pokutiček dostane by ohrozilo pokutičkový byznys..

Ale určitě to bude na úrovni úřadu.. a systém bude různý úřad od úřadu..
Ale když se úředníci Všivé Lhoty a Koruptova spolu znají a ve Všivé Lhotě jste slavný potížista tak to prosáknout může..

Asi nebude existovat skutečná databáze platičů a nebo potížistů..
bude to na úrovni že se úředník před zahájením řízení podívá co s vámi řešili dřív.. a když uvidí že s vámi budou problémy tak bude přednostně řešit lepší kořist..
IP zaznamenána

Cikorka Desiato

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #2 kdy: 21 Května 2018, 12:36:05 »

Děkuji za odpověď, něco takového jsem očekával. Opravdu jsem si nemyslel, že si mafie pořídila celostátní informační systém. Ale zase si dokážu představit, že v rámci zefektivnění výběru výpalného se Camorra Všivá Lhota dohodne s Cosa Nostrou Koruptova a tu excelovou tabulku poskytnou k obecnému užití, včetně capo di tutti capi Czech Radar. CR zas může všem svým lehkým holkám na úřadech dát na tu tabelku nezávazný odkaz. Hanlonova břitva by to však takúplně nepředpokládala.

Přeji pěkný den všem.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #3 kdy: 21 Května 2018, 18:16:57 »

Taková tabulka by hrozila že to někdo vynese ven.. a nevím jestli je legální ji vytvářet, ale určitě není legální ty údaje používat pro správní řízení a sdílet se soukromými subjekty (Czech Radar)..

Navíc SO to asi ani moc nepotřebuje..

posílání odpustků není problém.. dá se to skoro úplně automatizovat a stojí je to prakticky jen ten dopis.. dokud se nezačne bránit většina tak je pro ně asi lepší odpustky posílat všem

..a pak SO může nastavit prioritu.. a i se to děje.. že řeší nejdřív chlast a velké překročení rychlosti a červenou a pak to ostatní..
a co úředník mezi ranním kafíčkem a obědem stihne to stihne a zbytek jde do koše..
IP zaznamenána

logen

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #4 kdy: 24 Května 2018, 08:28:09 »

z pohledu GDPR by to asi byla sebevražda ne?..
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #5 kdy: 24 Května 2018, 10:46:07 »

sir_richard: u úředníků? Když mohou beztrestně porušovat zákon a nemají žádnou zodpovědnost?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Granularita seznamu Platičů
« Odpověď #6 kdy: 24 Května 2018, 21:16:30 »

Předávání těch informací soukromým subjektům by asi neustáli..

ale hlavně.. reakce oveček až zjistí že jdou jen po těch kdo platí a "pyráty" kvůli kterým se to prý dělalo tak ty nikdo neřeší..
..ohrozilo by to platební morálku a ještě by ovečky mohlo napadnout chtít to zrušit a nebo nějak omezit..
IP zaznamenána