30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Kradež spz - zákaz řízení  (Přečteno 24080 krát)

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Kradež spz - zákaz řízení
« Odpověď #45 kdy: 10 Února 2018, 21:59:41 »

Jsem myslel, ze psychologicke vysetreni je nutne jen kdyz se znova delaji zkousky a to je u zakazu rizeni rok a dele ne? Nebo to je i po trech mesicich?

Ja si vozidlo pred jizdou kontroluji, me by se to asi nestalo a kdyby jo, tak bych se musel podrobit trestu no. Ale mozna v tomto tematu vznikne navod, jak se trestu vyhnout?

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361#f5026752

§ 87a

Dopravně psychologické vyšetření

(3) Dopravně psychologickému vyšetření je povinna se podrobit osoba, která žádá o vrácení řidičského oprávnění, které pozbyla v důsledku

c) správním orgánem uloženého správního trestu zákazu činnosti spočívajícího v zákazu řízení motorových vozidel, byl-li tento správní trest uložen na dobu nejméně 6 měsíců

... a za tohle minimalne tech 6 mesicu hrozi. Bez odhledu na to, ze lze ridicak dostat zpet drive.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Kradež spz - zákaz řízení
« Odpověď #46 kdy: 12 Února 2018, 02:10:24 »

Za mě odpor rozhodně podat, úředník může dost věcí posrat. Já například sprdel vyhrál na nesprávném doručení.
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Kradež spz - zákaz řízení
« Odpověď #47 kdy: 27 Února 2018, 10:45:36 »

SYeti: Radit ostatním by měli především lidé, kteří o dané problematice něco ví. Na vašem přístupu je založeno myšlení každého poctivého platiče, úředníka a fízla, nikoliv však toto fórum. Proto si laskavě příspěvky typu "nemá smysl podávat odvolání" nechejte až na finále a pro případ, kdy bude prohra skutečně zřejmá. Dokonce bych řekl, že je to vysoce nevhodné do prvních dvou stupňů řízení, takhle bych se rozmýšlel až v případě podání správní žaloby. Když už v tom SŘ je, tak se vyplatí bránit VŽDY.
IP zaznamenána