30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)  (Přečteno 11987 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #15 kdy: 26 Března 2018, 13:28:26 »

Vážená paní Zachová

Z toho lze poznat že se v němčině vyznáte - já bych napsal "Vážený pane Rozwíthe Zachu"
IP zaznamenána

Mrakoplaš

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #16 kdy: 26 Března 2018, 15:09:39 »

OK, změnil jsem to na Rozsvítila Zacha:-). Fakt jsem zvědav, co mi napíšou. Navíc jsem chtěl ten dopis nahrát do toho jejich internetového systému pro sichr:-), ale napsalo mi to, že už tam nic nemůžu nahrát, protože jsem prošvihl termín. Což je blbost, protože doporučenej dopis mi přišel minulý týden ve středu. Asi si chlapci a děvčata neuvědomili, že ty dopisy, které mi psali nedoporučeně nemají žádnou váhu a zapomněli posunout termín nahrání do bonzáckého systému:-).

Díky všem za podporu.

Určitě dám vědět, jak si s tím poradili. Začíná mě to bavit. Kdybych neměl tolik práce, tak bych se tomu věnoval důkladněji.
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 678
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #17 kdy: 26 Března 2018, 15:26:34 »

Ještě bych jim podle práva EU (již citované GDPR) zakázal ukládat má osobní data :-) a doplnil bych to mocnými citacemi na všechno možné z EK
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #18 kdy: 26 Března 2018, 17:37:07 »

Asi si chlapci a děvčata neuvědomili, že ty dopisy, které mi psali nedoporučeně nemají žádnou váhu a zapomněli posunout termín nahrání do bonzáckého systému:-).

Já bych řekl, že toto je dar z nebes. Asi bych jim tedy ještě napsal, že jsi chtěl využít možnost webového formuláře, ale ten nebyl aktivní. Jak máš tedy postupovat? To je totiž problém čistě na jejich straně. Nepodat informaci o řidiči by mohl být váš delikt (nebo neprokázání dostatečné znalosti toho, kdo řídil)

Na udávání orgánům státní moci v němčině byl ještě za války expert vzdálený prastrýc, ten už je ale někou dobu po smrti a nyní již nikdo německy nemuvíte. Tak si musí orgán vystačit s češtinou

A snad bych to celé ještě napsal psacím písmem a ručně, aby se to nedalo přes OCR nascanovat a prohnat Google traslantorem.

A možná by se hodil i nějaký ten citát ze Švejka.:-)

1) "„Zaprvé jsem to nečetl a zadruhé je to pitomost.“
2) "Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande!"
3) "Jestli vede někoho strážník, tak je to těžkej moment v životě lidským…"
4) "Nešetři mě. Mysli si, že na klystýru stojí Rakousko a vítězství je naše!"

:-)
IP zaznamenána

SilentSaint

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #19 kdy: 02 Května 2018, 09:59:44 »

Dobry den,

Tak jiz k nam dorazila tato parada... jiz vyuzivam dostupnych informaci a pracuji s nimi. Dam pak vedet vyvoj. Nyni jsme ve fazi, ze zadam o poskytnuti dokumentace, dle ktere bych mohl urcit a samozrejme chci oznamit vinika. A nyni kuriozni situace. V tom vozidle se mnou jel opravdu americky kolaga co by s nami na horach. A dokonce v ten danny okamzik asi i ridil. Ten clovek existuje a akceptuje to, ale rikal ze na nejaky rakusaky sere:) cemuz rozumim. Vzhledem k tomu ze mu je 65 a do evropy uz se nepodiva tak mu rozumim.

A ted me zajima. On to prevezme prizna se a az mu vymeri pokutu a on nezaplati tak jako co?
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Výzva k určení totožnosti řidiče (Rakousko)
« Odpověď #20 kdy: 02 Května 2018, 19:11:10 »

Mrakoplaš: A není v tom dopise možno udat osobu co zná řidiče? To co došlo mě mělo tři možnosti, zaplať, udej řidiče, udej nekoho kdo zná řidiče.
Udal jsem někoho kdo zná řidiče a zatím nic nepřišlo, tak mě zajímá co pošlou v druhém kole. Ale vzhledem k tomu že je to tu už 3/4 roku tak myslim že už to vzdaly.
IP zaznamenána