30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Plechovým registračním značkám zvoní hrana, v USA zavádí digitální „SPZ”  (Přečteno 2853 krát)

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Ač jsem fanoušek technologií, moc nevidím přidanou hodnotu při běžném používání. Samozřejmě by se s tím dalo dobře pyrátit, ale to nebude cíl státu.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Schválně jak dlouho by taková značka vydržela v českém provozu, kdy je běžně užíváno tažného zařízení jakožto parkovacího senzoru.. já osobně mám na všech autech přední značky zprohýbané nadesetkrát.
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Ač jsem fanoušek technologií, moc nevidím přidanou hodnotu při běžném používání. Samozřejmě by se s tím dalo dobře pyrátit, ale to nebude cíl státu.
Tuším že cílem státu bude aby to zobrazovalo i identitu řidiče. Třeba podle nějákého čipu v řidičáku. Jinak si podobnou hovadinu neumím vysvětlit
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

Nedobre se na to divate. Cemu by to statu bylo? No cemu asi, vite kolik by stalo vymenit vsechny plechove cedulky za digitalni? Jaka bude cena jedna? Kolik se bude platit dodavatelske firme za servis, programovani, SW, HW ...

Tohle samozrejme uplne snadno muze byt v zajmu jednoho ci vice ouredniku s velkym kulatym razitkem ;)

Je to idealni prilezitost. Inovace, digitalizace, lepsi zpracovani, smerem k modelum Smart (City, etc) ... takovy napad muze byt pozehnanim pro utracece nasich dani.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Vandal resistatn - tak to je vtipné:)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Nedobre se na to divate. Cemu by to statu bylo? No cemu asi, vite kolik by stalo vymenit vsechny plechove cedulky za digitalni? Jaka bude cena jedna? Kolik se bude platit dodavatelske firme za servis, programovani, SW, HW ...
Ale nevymysleli to češi. Kdyby to pocházelo od firmy, co je v OR zapsaná 3 měsíce, tak bych taky takhle uvažoval.
IP zaznamenána