30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Brno - parkování AQ Kohoutovice  (Přečteno 11392 krát)

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #15 kdy: 04 Dubna 2018, 19:24:05 »

Podélné stání = rovnoběžně s chodníkem? To ale vozidlo stálo...
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #16 kdy: 05 Dubna 2018, 20:02:38 »

Až budu mít cestu do Brna příští týden, tak schválně nakouknu do spisu, co tam na mě mají.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #17 kdy: 17 Dubna 2018, 21:50:16 »

Do spisu jsem nenahlížel (ještě jsem se k tomu nedostal), ale už uplynula lhůta pro odpustek a je čas se vyjádřit, že vozidlo mělo potíže Mám-li být upřímný, není to tak dávno co jsem znovu měl problém paradoxně v Brně  :D
IP zaznamenána

awake

  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #18 kdy: 19 Dubna 2018, 14:26:57 »

Podle mě to jenom zkouší. Napsal bych jim něco obecnýho, že výzvu považujete za nesrozumitelnou, zmatečnou a nezákonnou, a proto se k věci nemůžete blíže vyjádřit.
IP zaznamenána

Houbař

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #19 kdy: 06 Srpna 2018, 00:29:59 »

Stalo se mi teď úplně to stejné, stál jsem na místě pro autobus a nepoužil jsem parkovací kotouč jako kolega Mesec. Jsem ve fázi lístek za stěračem odfouknul vítr, takže ani nevím co proti mne přesně vytáhnou, ale čekám to vyhrazené místo a kotouč. Jakou strategii zvolit? Koukám, že Helmut a deadmut už moc nefungují. Zastavení vozidla z důvodu například okamžité nevolnosti? Prosím o nápady a zkušenosti.
« Poslední změna: 06 Srpna 2018, 00:39:11 od Houbař »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #20 kdy: 06 Srpna 2018, 08:00:04 »

Dle mě nejde ani o kotouč, jako že asi jste tam nezaparkoval autobusem. Mimochodem, letní parné dny a je tam pořád narváno. Nejhorší to bývá v září, kdy začíná vedle škola..

Když to odignorujete, přijde dopis od MP. Když i ten, přijde Výzva od magistrátu. I jim jsem napsal jedno tvrdší psaní a je zatím skoro půl roku klid.  ;)
IP zaznamenána

Houbař

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #21 kdy: 06 Srpna 2018, 09:05:40 »

Mohu pro inspiraci vedet, co jste jim napsal, klidne jen zkratkovite a do SZ?
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #22 kdy: 31 Ledna 2019, 11:40:30 »

Přeji pěkný den !

Již je to rok a dva týdny od té doby, co se stal přestupek. Je tedy už definitivně promlčeno?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #23 kdy: 31 Ledna 2019, 12:17:04 »

Pokud mezi tím nestihli zahájit správní řízení (doručením oznámení o zahájení řízení, může být spojeno např. s příkazem), tak je promlčeno. Gratulace.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Brno - parkování AQ Kohoutovice
« Odpověď #24 kdy: 09 Února 2019, 07:54:26 »

ČASOVÁ OSA PŘÍPADU...

Leden 2018:
Vozidlo zaparkováno ve vyhrazeném místě pro autobusy, věčně tam někdo stojí, hlavně odpoledne kdy si spousta rodičů vyzvedává děti ze školy a plaveckého bazénu. Málokdo to řešil, občas se ale rozdávali lístečky a já byl zrovna ten šťastlivec. Po návratu z bazénu nalezen lístek za stěračem, ignorováno.

Únor 2018:
Předvolání k podání vysvětlení MP (nedoporučeně), dostavil jsem se osobně. První otázka byla, kdo to tam zaparkoval a proč. Tak jsem se já ohradil, že nevím o co jde a chci vidět fotografii. Na to mi policistka řekla, že mi ji nemůže ukázat a znovu kdo řídil a proč. Tak jsem do protokolu nechal zapsat "dle čllánku 37 LZPS odmítám podat vysvětlení". Dala mi to podepsat a pak se ironicky usmála "mohl jste to mít levnější, ted už to bude drahé".
Zajímavostí je, že mladá číča přede mnou taky špatně parkovala a té tu fotku ukázala.

Duben 2018:
Výzva k uhrazení určené částky přímo od vedoucí odboru. Odepsal jsem vyjádření ve smyslu "auto jsem odtlačil, protože jsem utvořil překážku provozu z důvodu technické poruchy"
Celé jsem to kraloval sebevědomou  větou "Jelikož toto jednání nenaplňuje formální a materiální znak přestupku, nelze postihovat dále provozovatele vozidla."


A od té doby ticho...
IP zaznamenána